Posel (2012)

konečně alespoň trošku originální téma a především Brněnská lokace příjemně překvapila

Donšajni (2013) odpad!

naprosto příšerný, nezáživný film; hercům nešlo věřit, že jsou operními pěvci ani náhodou-jedinej Hertl z toho vyšel trošku,ptže nezpíval-už nikdy nechci vidět ani minutu

Rivalové (2013)

jeden z nejlepších sportovních filmů a opět fenomenální Hans Zimmer..

Hon (2012)

naprosto emociálně precizní drama...jak by se asi zachovali moji přátelé, kdybych se do takovéhleho průšvihu dostal?!

Méďa (2012)

budeme spolu 4roky, chtělo by to něco speciálního...anál :-)

Váňa (2012)

velmi slabý dokument..nevím, proč bych se měl dívat na Váňu ve slipech, jak čurá na keřík, mluví jak kanál atd...jako by střih neměl z čeho brát...nejzajímavější je snad na tom výčet jeho zranění a úspěchů a to, jak takto zdevastované tělo dokáže ještě fungovat a vyhrávat

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

rozhodně nedoporučuji nastávajícím matkám či uvažujícím ženám o dítěti...takto antikoncepčně a mistrně natočený film se jen tak nevidí...skvělé herecké výkony matky a malého Kevina

Mazel (2012)

ta hlavní postava je fakt neuvěřitelná hrana a k tomu dobře hraje

Lepší svět (2010)

film, který otevřeně hovoří o dětské šikaně a dětském nevyzpytatelném mozku a hrůzách, kterých se dospělí dopouštějí ve svých citech proti sobě i dětem...já bych tedy na to silo nikdy nevzlezl a nesedl na na hranu