Spolubydlící (2011)

Film je sice označován jako horor, ale mně to tedy rozhodně nepřišlo. Kromě finální scény (ta obsahovala klasické vyvražďování, které se objevuje v teenage hororech) to byl vlastně psychologický thriller. Kdybych ho viděla před pár lety, asi bych dala o hvězdičku míň, ale teď – když je takovýchto klasických „hororů pro mladé publikum“ pomálu, musím počet zvýšit.

Rozchod! (2006)

Chápu, že pokud člověk čekal komedii, musel být dost zklamán. Pokud ale film berete jako drama, přesněji řečeno komediální drama, tak mi to přijde jako průměrné. Ničím nevybočující děj, scénář, hudba… Dobré herecké výkony. Prostě průměr.

Netvor (2011)

Ehm… Nápad to není vůbec špatný. Příběh taky zajímavý. Ale celkově se mi to zkrátka moc nelíbilo. Možná za to mohly herecké „výkony“ (hlavně Mary-Kate Olsen mi přišla příšerná, ačkoli vím, že coby dítě a teenager jsem ji měla hodně ráda), možná i to, že dost věcí nebylo vysvětleno nebo do sebe nezapadaly. Filmy pro teenagery mám ráda, ale tohle opravdu nešlo… Bod za krátkou stopáž a sympatického nevidomého učitele.