Štěstí pro začátečníky (2023)

Dala bych 3*, ale ja proste miluju putovani, road tripy apod. ve filmech. A do toho krasna priroda vychodniho USA.

Vražda v Paříži (2023)

Kratke (konecne si nekdo uvedomil, ze komedie na 2,5 hodiny proste nejsou ono?), celkem svizne, odpocinkove. Fajn film po narocnem dni.

Drž se blízko (2021) (seriál)

Dalsi serial Cobena. Opet se tu objevuji nektere stejne prvky a herci jako ve vsech jeho ostatnich serialech. Reseni ale melo logiku a zapadlo do deje, celkove to bylo napinave. Co mi ale nesedlo, byla naprosta nelogicnost toho, ze vsichni ziji 17 let na jednom malem meste, ale vubec o sobe nevedi - to je naprosta kravina.

Gentlemani (2024) (seriál)

Prvnich par epizod bylo dobrych, druha polovina slaba a prekombinovana.

Uncharted (2022)

Prvni polovina byla moc pekna, ale jak to tak byva, pak to zacalo pokulhavat. Zbytecne dlouhe, skoda.

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Tento typ thrilleru mam rada, filmy s Markem jsou skoro sazka na jistotu. Do toho obcas prohozeny vtipek.

Všemocný (2011)

Hodne zajimavy film, konecne neco trochu originalniho. Herecke vykony taky skvele.

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Prvni polovina prvni rady byla skvela. A pak to slo rapidne dolu, na zacatku druhe rady jsem to vzdala a skoncila. Hry byly skvele. Ale ta zmena prostredi to cele pokazila. Navic uz me pak stvala i vetsina postav, ne-li vsechny.

Manželství po židovsku (2023) (pořad)

Fajn vec na odreagovani se, ale to je tak vsechno. Vetsina lidi nesympaticka, protireci si v tom, co chteji. Vadilo mi, ze prakticky nikdo spolu neskoncil, a nedozvedeli jsme se, co bylo dal. Indian Matchmaking me bavilo vic.