Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 450)

plakát

Asi to ukončím (2020) odpad!

Wow. Celou dobu mi v hlavě běžely dvě myšlenky - 1) Jestě jednou uslyším "I´m thinking of ending things", tak to asi vypnu. 2) To si ze mě děláte srandu?! Strašné. Po nějaké době jsem začala přeskakovat, jen abych zjistila, že se tam opravdu nic neděje. Herci taky dost tragédie. Měla jsem v plánu přečíst knížku, ale oddělávám ji ze seznamu.

Králové zlodějů (2018)

Do žánru bych rozhodně přidala i "komedie", za mě to byla víc právě komedie než drama. Odpočinkové, typický anglický styl. A naprosto skvělé obsazení.

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Překvapení roku. Dlouho jsem to odkládala, protože jsem čekala nudu až propadák, ale opak je pravdou. Bylo to milé, vtipné, dojemné, veselé, nostalgické. Vsechno dohromady. A překvapivě jsem se i dozvěděla něco nového.

plakát

Ultimátum: Vzít se, nebo vzít roha? (2022) (pořad)

Docela zklamání. Poté, co jsem si naprosto nečekaně oblíbila Live Is Blind, jsem čekala víc. Spousta epizod o ničem, zkrátila bych to na polovinu. Spousta páru se mi pletla a dost jsem přeskakovala, protože mě to nezajímalo. Části, kde se půl epizody páry hádají a vyložene na sebe ječí, jsem taky nedavala. Je to škoda, ale třeba bude druhá řada lepší.

Láska ve vile (2022)

Jeden stereotyp a klišé za druhým. Trochu to vylepšila atmosféra.

Maturitní ročník (2022)

Pěkný feel good film, který naladí na fajn notu. Hlavní myšlenky (jít si za svým, být sám sebou) se mi taky moc líbily, hrdinové byli sympatičtí.

Největší showman (2017)

Na film jsem se podívala nahodou, takze nemůžu říct, že bych byla zklamaná. Ale celé to bylo tak trochu o ničem, příběh plný klišé. Připomínal mi pohádku, za to bod nahoru. Písnička se mi líbila jedna, možná dvě.

plakát

Jurský svět: Nadvláda (2022)

2,5*. Zbytečně dlouhé, chvilkami o ničem. Příběh kolem mladé hrdinky byl zajímavý, ale trochu nevyužitý. Bylo ale pekné zase vidět staré známé tváře.

plakát

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

To teda byla nuda. Začátek o ničem a spousta prázdných míst. Vtipné to nebylo skoro vůbec. Škoda.

Ovládací panel