Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Animovaný

Recenze (1 498)

Uncharted (2022)

Prvni polovina byla moc pekna, ale jak to tak byva, pak to zacalo pokulhavat. Zbytecne dlouhe, skoda.

plakát

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Tento typ thrilleru mam rada, filmy s Markem jsou skoro sazka na jistotu. Do toho obcas prohozeny vtipek.

Všemocný (2011)

Hodne zajimavy film, konecne neco trochu originalniho. Herecke vykony taky skvele.

plakát

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Prvni polovina prvni rady byla skvela. A pak to slo rapidne dolu, na zacatku druhe rady jsem to vzdala a skoncila. Hry byly skvele. Ale ta zmena prostredi to cele pokazila. Navic uz me pak stvala i vetsina postav, ne-li vsechny.

plakát

Manželství po židovsku (2023) (pořad)

Fajn vec na odreagovani se, ale to je tak vsechno. Vetsina lidi nesympaticka, protireci si v tom, co chteji. Vadilo mi, ze prakticky nikdo spolu neskoncil, a nedozvedeli jsme se, co bylo dal. Indian Matchmaking me bavilo vic.

plakát

Láska, svatba, zas a znova (2020)

Dost nudna komedie, plna prazdych mist. Body za nektere herecke vykony a za "prvni konec".

Dávám tomu rok (2013)

Edit 2023: Vubec si nevybavuji, ze jsem film kdysi videla, ale podle hodnoceni tady pry ano. Na odreagovani fajn, a super herecke obsazeni. Uplna pecka to ale nebyla.  2013: Taková klasická moderní komedie z britských ostrovů. Ano, Láska nebeská to není, ale i tak lehký nadprůměr. Pokud máte náladu na romantickou komedii, myslím si, že vedle nešlápnete.

Cizinec (2020) (seriál)

Treti Cobenuv serial, co jsem videla, a uz se to zacina opakovat - stejni herci, fotbal, domy, honicky v autech, teenageri kolem ohne... Zaver byl tentokrat "normalni", neprevratil cely dej vzhuru nohama a daval smysl. Spousta hercu mi ale nesedla, a zvratu tu na Cobena bylo malo.

plakát

V bezpečí (2018) (seriál)

Pekne zamotane pribehy, ve kterych (narozdil od Fool Me Once) zaverecny zvrat daval smysl a nepokazil cely serial.

Ztracené město (2022)

Film a obsazeni melo rozhodne vetsi potencial, je to trochu skoda. Dost nudnych scen o nicem a zbytecne natahovane. 2,5*

Ovládací panel