Riddick (2013)

Nebylo to tak zlé, kdo má rád tento žánr, určitě si přijde na své, pro mě to byl film se zajímavými efektami, dějově pro mě už tak trochu slabší, ale pořád se na to dalo dodívat až do konce a to ocenuji.

Carrie (2013)

Klasika, určitě všichmi viděli starší film, taky pod stejným názvem, také jsem četla knížku, King je můj oblíbený autor, takže jsem přesně věděla, o co zde půjde, a nic mě nepřekvapilo, všechno stejný, jen herci jiní, to je jasný, ale i tak jsem s filmem spokojená.

Rivalové (2013)

Upřímně, nejsem fanouškem tohoto sportu, , ale bylo hezké sledovat dva největší rivaly na trati i v jejich osobním životě a navícvíc mi byl sympatičtější James Hunt, protože byl takový bezprostřední,užíval si života, naopak Niki Lauda, precizní, tvrdý sám na sebe, ale i na své okolí,navíc se tento film velmi dobře sledoval a nakonec to byl velmi slušný sportovní zážitek

Ledové království (2013)

Nemůžu jinak, než hodnotit takto, pohádkám jsem sice už dávno odrostla, ale některé obvzlášt ty Americké kreslené, které jsou nové jsou většinou moc hezké, a tady není výjimka, není špatné se občas vrátit do dětských let a vychutnat si kouzlo pohádek.

Král z ostrova Bastøy (2010)

Chladné, drsné, tak takto většinou umí natočit Seveřané svoje filmy. Je to opravdu hodně drsné, a pro mě bylo těžké se na to dívat,když nesnáším násílí páchané na lidech a když se jim ubližuje,ale taková je holt realita a navíc když je to natočeno podle skutečné události, tak o to je to horší tohle všechno vnímat co se stalo, asi bych nechtěla už tento film vidět znovu,i když se mi líbil,ale jednou mi opravdu stačilo, jediný co ještě můžu napsat těch kluků mě bylo fakt hodně líto.

The Lifeguard (2013)

Očekávala jsem film o životě plavčíka a dostalo se mě cosi klišého, podivnost, která mě absolutně nezaujala, velká škoda, pro mě rozhodně velké zklamání

Vrah zůstal po škole (2011)

Co to jako mělo být? rychle od toho pryč, trapný, nudný, přeci jen trochu lepší nadhled co se týče děje, a nemusím za každou cenu vidět všechno

Výlet s mámou (2012)

Pohodová komedie,která ani nenadchne, ani neurazí. Barbara Streissand naštěstí moc ve filmech nehraje ale i když už ano, tak aspon v oddechovkách, protože víme všichni, že žádná herečka to není,

Nemocnice Parkland (2013)

Ono je občas dobré si oprášit historii o prezidentovi Kennedym, obvzlášt u těch mladých, i já jsem za to ráda, film, který lehce a dobře a výstižně je natočený, není tam nic přeplácaný, a to se mi líbilo, fakta, jasná, a tak by to mělo být u politických filmů