The Union: The Business Behind Getting High (2007)

Děti, hulte marihuanu, je to zdravé, budete tu do 120!! Ano, tak přesně tohle hlásí tento dokument! Hmm, absurdní! Snaží se nám vyvrátit názor, jak je marihuana špatná, a stěžují si, proč je vlastně zakázaná! Když tak koukám na prvních 30 minut, musím se smát! Můj hurónský projev je přerušován výkřiky typu "Američané by měli přestat přemýšlet"! Marihuana nezpůsobuje smrt? Cigarety také ne, jen způsobují kornatění cév, a to stejně jako marihuana!! Á propos většina lidí si stejně trávu "řízne" tabákem, tudíž se dá říct, že jointy zabíjejí stejně jako cigarety! :D U tohoto dokumentu mi chyběly názory proti (ano, tolikrát to tu bylo řečeno a já s tím jen souhlasím)! Názor vyhraněn pouze a jen na legalizování "lehké" drogy (sakra, co je to za dělení? Droga jako droga! Spíš by se mělo dělit na drogy zakázané a legalizované)! pokud se na to podívám z druhého konce, jen málo opravdových huličů veselého plevelu by souhlasilo! Nikdo by si nechtěl kupovat 20 jointů v krabičce! Alkohol si jen tak někdo nevyrobí, cigarety kupovat v krabkách je jednodušší, ale tráva je něco jiného! Ta se dá koupit a ubalit podle svého "návyku" a chuti! Nehledě na to, že by spousta lidí přišla o obživu! Naopak si myslím, že spousta huličů chce, aby látka byla zakázána! Možná mají Američané jen smůlu! Náš zákon o toleranci 5 kytek snad vyhovuje všem! Dávám 1 hvězdu za prámálo dobrých názorů!

Mimina (2010)

Nemůžu si pomoct, ale když ta černoška učí své dítě říkat "máma", rozumím tomu miminu "máma Karel"! :D:D Možná jsem lehce paranoidní a silně nahluchlá! :D

Útok z hlubin (1999)

Tak dobře jsem se hodně dlouho nezasmála! Super komedie! :D:D

Alenka v říši divů (2010)

Rozhodně jsem od toho čekala víc! Zklamala mě Hathaway, naprosto mi do role neseděla, avšak naopak Carter a Depp byli jako vždy v burtnovských filmech skvělí! Podtrženo sečteno 3,5*! :)

Ropáci (1988) (studentský film)

Pan Nedbal byl dokonalý! :D

Šifra mistra Leonarda (2006)

Dávám 4 hvězdy, přestože už od čtvrtiny filmu mi byl jasný konec (a to jsem předlohu nečetla)! Celkové hodnocení mi přijde tak trochu zkreslené, mám pocit, že si film zaslouží více procent! :)

Quills - Perem markýze de Sade (2000)

Kdysi mi bylo dost špatně u filmu Nekromantik. Netušila jsem, že mu může něco konkurovat! Z některých scén se mi dělalo blivno (platí pro oba filmy) a ještě dlouho při té vzpomínce bude! Ovšem na druhou stranu se musím smát, když vidím druh filmu jako romantický! :-D:-D:-D Ať žije romantický sadismus! :-D

Jaderná havárie: Den první (2008) (TV film) odpad!

Celou dobu jsem čekala na nějakou akci, že konečně lidi začnou umírat, že jejich panika bude větší! (I když teda v reálu by to nějak nepřipadalo do úvahy)! A ozáření 40 milisievertů je fakt zanedbatelný! :D Když se teda začalo jakž takž něco dít, do konce filmu trvalo 6 minut! :D Rakušáci už fakt nevědí, jak nám to sousedství znepříjemnit! :D Kdyby to alespoň bylo konstruktivní a mělo děj, pak si řeknu, že jsou to frajeři a že budem muset trochu zapřemýšlet, jak jim to "oplatit"! :D Bohužel akorát se jim musím smát a popřát jim, aby natočili více reprezentativnějších filmů! :D Mimochodem dobrý spot na téma "Přijeďte do Rakouska, máme tu super hezký pole, krásný lesy a spousta vidláků"! Končím, jdu se smát těm protestantům na hranice! :D