Piggsy

Pig Brother

okres Zlín

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 1.1.2020  13:34

Úvodní zpomalená scéna byla skvělá, zbytek filmu stál víceméně za hovno. :-D Takový ten hloupoučký otravný americký humor. Pořád jsem čekal, kdy se to konečně pořádně rozjede, a ono nic. Místo akce jenom nudné řečičky, píčovinky a nekonečné rozebírání jakýchsi rádoby vtipných pravidel. Čím dál víc jsem se těšil, až tato trapná šaškárna skončí.

• 9.6.2019  20:56
    Volný pád (2013)

Další drama o tom, jak to mají buzeranti v životě těžké, čili film doslova o hovně. Kdo tyto úchylárny pořád točí? A pro koho??

• 21.4.2019  11:11
    Halloween (2018)

Legenda je zpět! A není to úplně špatné. Slabý začátek a slabý konec, ale to uprostřed je docela zábava podpořená parádní hudbou. Potěšilo mě, že se Michael nesere ani s děckama. Pobavilo, že po upchlém zabijákovi takového formátu pátrají jen dva dědci a jedna babka. :-D Celkově žádný zázrak, ale klidně se někdy podívám ještě jednou.

• 2.9.2017  12:08

"Davide, když jsem byl malý, setkal jsem se s ďáblem, a nikdy jsem na něj nezapomněl. Takže mi buď řekneš, o co přesně tady jde, nebo ti dost zásadně rozmrdám tvůj dokonalý klid." ..... Ten Fassbender je fakt boží herec, říkám si už dlouho. A zde opět nezklamal! :-D

• 23.1.2016  21:45

Tento film (a způsob, jakým je natočen) by mohl sloužit jako přesná definice pro slovo "kýč".

• 11.11.2015  16:50
    V hlavě (2015)

Nebylo to úplně špatné, nicméně všeobecné nadšení nesdílím. V podstatě tu máme další variaci na "Byl jednou jeden život", avšak odehrávající se pouze "V hlavě", bez naučného poslání a dostatečně ztřeštěnou na to, aby se u popcornu zabavila celá rodina. Nic proti tomu, jenže... Osobně se mi nejvíce líbila fáze průchodu skrz abstraktní a fantazijní úseky mysli, a pokusy o probuzení majitelku mozku. Tady se tvůrci opravdu vyřádili a plně využili potenciál daného tématu. Jenže... jakoby se tímto všechny dobré nápady vyčerpaly, následujících 20 minut už působí jen jako vaření z vody, a namísto uspokojivého finále se objeví hora odporného klišé. Snad budou mít tvůrci dost soudnosti na to, aby je nenapadlo v nastavovaní kaše pokračovat. Vůbec si neumím představit, o čem by měla potenciální "dvojka" ještě být... 6/10

• 2.11.2015  21:34
    Bez kalhot XXL (2015)

Film s absencí děje, plný dvou-metrákových opuchlých prasnic a podivně úchylných tanečků, při kterých si jejich aktéři neustále cpou rozkroky do obličeje. Tak neskutečně debilní píčovina může opravdu vzniknout jen v Americe, nikde jinde. Nula procent.

• 30.5.2015  18:02

Mnoho povyku pro naprosté nic.

• 19.5.2015  19:40

Na rozdíl od jiných povídkových filmů zde nemají jednotlivé historky kolísavou kvalitu. Všechny jsou perfektně zrežírované, uvěřitelné a ani jedna nenudí. Ani bych se nedivil, kdyby se některé příběhy zakládaly na skutečných událostech - jakoby je psal sám život. V neposlední řadě musím pochválit též skvělý výběr herců, přestože ani jednoho z nich neznám. Toto dílo se prostě po všech stránkách povedlo. :)

• 15.7.2014  19:13
    Nepřítel (2013)

To bylo tak strašně mysteriózní, až mi z toho mysteriózního mysteriózna běhal mráz po zádech. A o čem to vlastně bylo? :D

• 10.6.2014  22:03
    Stejná srdce (TV film) (2014)

Ááá, máme tady další drama o utlačovaných homosexuálech. Takových se musí natočit aspoň 30 za rok, aby byla splněna pomyslná norma. :-D Jó buzeranti, to je velmi vděčné téma, vždyť četností už trumfnuli dokonce i zombíky. Pravdou je, že i v tomto filmu se občas nějaký ten zombík najde. :-D A oni si nedají říct. Je jim jasně řečeno, že budou umírat na smrtelnou pohlavní nemoc, pokud s těma prasárnama nepřestanou... A co oni na to? No cpou si štencla do řitních otvorů vesele dál. :-D A následně se strašně diví, že mají strupy nejen na prdeli, ale i na zádech a v ksichtě. :-D A poďme! Hysterické záchvaty, kopat kolem sebe, otravovat slušné lidi a obviňovat ten zlý stát! No prostě klasika... :-D Chyběl už jen maškarní průvod.

• 9.6.2014  21:44
    Houbaření (2012)

Nudný a divný film o hloupých lidech, kteří se při houbaření ztratí v lese. Jak nečekané! :-D Komedie pouze pro diváky, kteří se zasmějí kdejaké debilitě. Kdyby to natočil Hřebejk, tak se to tu hemží odpady... Ale protože je to estonský film, tak musí mít hodně, je mi to jasné. Za mě 25%, víc ani ťuk.

• 4.4.2014  22:40
    Vášeň (2012)

Opravdu je to ten samý Brian De Palma, který natočil Zjizvenou tvář, Carlitovu cestu, Oběti války, Carrie a další úžasné filmy? Nestačím se divit... :-(

• 11.12.2013  11:39
    Muž z oceli (2013)

Ups, tak toto se vážně nepovedlo. Hloupý a povrchní příběh asi na úrovni žáčka 7. třídy ZŠ, který navíc hodně hraje Mass Effect (invaze mimozemských lodí a jejich vzhled) a Call of Duty (padající mrakodrapy). Představitel Supermana je krajně nesympatický geluán a Lois Lejnová škaredá jak cesta do práce - fuj! Horší herečku snad ani vybrat nemohli. A toho Russela Crowa a Kevina Costnera je pro tuhle sračku vyloženě škoda, beztak to už nezachrání. Prakticky všechny zdejší scény jsem už minimálně 10krát viděl někde jinde, a často v mnohem lepším provedení. I ty efekty mi tu připadly na rok 2013 nějaké slabé, nezajímavé a ohleděné. Prostě nuda jako prase - a né a né to skončit! Takže už nikdy víc... A prý 75% - ha ha ha! :-D :-D :-D

• 19.10.2013  19:07

Tak tomu říkám "zažít nudu". Opravdu velmi nudný film o nezajímavém životě jakési nehezké pornoděvky. Nic víc.

• 1.10.2013  22:43
    Velká svatba (2013)

Velká svatba? Ale kdeže, především velká píčovina! A to tak velká, že už to nezachrání ani můj oblíbený Robert De Niro. Ach jo, jak se jen mohl snížit pro tak trapnou roli? I když to říkám nerad, pomalu ale jistě se z něj stává senilní dědek. :-/

• 24.8.2013  16:32

Ucházející drama na jedno podívání, ale jak se říká, "nemělo to koule". Příběh je sice jakž tak originální, ale příliš jsem mu nevěřil. Pár zajímavých scén by se zde našlo, avšak chvílí nudy tu bylo také dost. A konec už se bohužel nese v duchu klasického amerického happy endu. Film ve mě vyvolal několik nostalgických vzpomínek na klukovská léta a rošťárny s tím spojené, a za to jsem rád. Přesto bych jej ale doporučil spíše ženskému publiku. Ať se totiž snaží tvářit sebevíc "chlapsky", přece jen jde o naivní romantický příběh s fůrou citových výlevů, kterými se zavděčí především maminám u plotny.

• 22.4.2013  21:39
    Rodičovský manuál (2012)

Stupidní americká komedie, plná trapných rádoby vtipných situací, úsměvů od ucha k uchu a řešení pičovin. Opravdu jsem žasnul nad chováním lidí v tomto filmu, obzláště pak nad neustálým rozmazlováním hnusných, drzých a arogantních spratků, kteří by zasloužili dostat pár facek a kopanců do hlavy. Ne, tahle hloupá fraška nemá s komedií opravdu pranic společného, a ač mám velký smysl pro humor, zde jsem se nezasmál snad ani jednou. Při sledování tak okatě hloupého, křečovitého a americky-debilního humoru se člověk prostě jen naštve. Raději si po stopadesáté pustím Kurva hoši GuttenTag a budu se bavit stokrát víc...

• 19.3.2013  20:22

Chvíli komedie, chvíli drama, dobrý rozjezd, špatný konec. Celkově tedy nic moc. A ještě ke všemu verbal v hlavní roli... :-D

• 12.3.2013  21:09
    Jeden den (2011)

Pozor na spoiler. Paradoxně jako nejlepší scéna celého filmu mi přišla ta, jak tu otravnou "ošklivku Betty" sejmul ten náklaďák. :-D Úplně mě to zahřálo u srdíčka a z původní jedné hvězdy jsem své hodnocení rázem navýšil na dvě. Zbytek filmu je však jen upovídaná, nezajímavá a uspávající nuda. Víc není co dodat.

• 11.3.2013  20:35

První polovina byla skvělá a dávala tušit napínavý a drsný western jako ze starých časů. O to větší bylo mé zklamání z druhé půle filmu, která byla zbytečně upovídaná a zaseknutá na jediném místě dění. Těšil jsem se tedy alespoň na pořádné zadostiučinění při likvidaci hlavního ohavného záporňáka, ale ani toho jsem se nakonec nedočkal. Ve výsledku jsem nezaznamenal jedinou zapamatování hodnou scénu, takže maximálně do týdne mi celá tahle záležitost vyšumí z mozku. Škoda...

• 3.2.2013  18:49

Tří hodinová, kvalitně natočená nuda.

• 28.1.2013  21:20

Tento dokument opravdu nestál za moc. Věnuje se jen jedné straně konfliktu a po hodině a půl začnou být pořád stejné výpovědi poněkud únavné. A oč vlastně jde? Jedná se o zpověď několika mužatek či babochlapů, které se pro záchranu Ameriky rozhodly jít do armády. A protože jsou tak šeredné, že by si o ně normální chlap ani kolo neopřel, zvyšují si sebevědomí báchorkami o tom, že byly znásilněny. No a jako bonus se z toho snaží vysoudit nějaké prachy, chytré. :)

• 29.12.2012  12:41

První půlka filmu je za 4 hvězdy (zábavná a nenucená tragikomedie ze života), druhá půlka je odpad (ubulený kýč, do kterého zase vesrali 11.září). Celkově za 3*, a to ještě jenom proto, že jsem dobrák!

• 25.10.2012  18:55
    Dabangg (2010)

Trochu zklamání. Singham se mi líbil mnohem víc, včetně hlavního herce.

• 2.10.2012  17:29
    Private Romeo (2011)

Nejenom že se mi tento film nelíbil - on se mi přímo hnusil! Nemá to žádný děj, žádné napětí, prostě nic. Hodinu a půl hledím na partu buzerantů, kteří mezi sebou recitují jakési divadlo a občas si dají odporný polibek. Nechápu, jak to mohl někdo natočit, nechápu, jak v tom někdo mohl chtít hrát, nechápu zdejší hodnocení - nechápu prostě nic! Kdyby bylo alespoň prostředí nějak zajímavé, třeba trocha pěkné přírody nebo aspoň blbé hřiště, ale ani to ne - pořád jen tělocvična, pokoje, nějaké místnosti, čtyři hnusné rozmazané stěny. A aby toho nebylo málo, je celé toto dílo natočeno odpornou roztřepanou kamerou, která je dnes (stejně jako gayové) děsně v módě. Ať se snažím sebevíc, tento film mě nebavil ani jednu jedinou vteřinu své délky. Viděl jsem už téměř 3 tisíce filmů a bylo mezi nimi i hodně odpadů, ale toto se mi ještě nestalo - takový hnus tu vážně ještě nebyl! Odpady dávám nerad, ale tentokrát opravdu nemůžu jinak, protože toto je vůbec ta nejhnusnější vyblitina filmového světa! Nula procent - absolutně absolutní nula! PS: A kdybych si s tímto filmem mohl vytřít prdel, tak bych to udělal... :)

• 29.8.2012  12:23
    Fix (2008)

Další zmatina natočená roztřesenou kamerou, zoom in, zoom out, záběr na půl ksichtu, záběr do nikam, jeden střih za druhým. Stejně jako kamera je chaotické i dění filmu a herecké výkony též nestojí za nic. Mám za sebou už hodně sraček, ale čeho je moc, toho je příliš. Fix je zatím bezkonkurenčně nejhorší film mého života, dobrý tak akorát na usnutí či rozbolení hlavy. Pozitivně není co hodnodit, takže sečteno podtrženo: nula procent a zdarec!

• 27.8.2012  18:18
    Learners (TV film) (2007)

Než aby mi tento film pomohl zabít nudu, tak ji ještě vytvářel, což mě vůbec nepotěšilo. Jedná se o podivný žánrový hybrid, směsice (nevtipné) komedie, dramatu a nějaké té romantiky. Po většinu filmu sledujeme, jak se vylízané nepřemýšlející blbky učí řídit auto a jak jim to nejde. Tohle asi mělo být strašně legrační, ale mě to přišlo spíš k pláči. Místo zaražených a přehnaně tolerantních instruktorů bych jim přál toho vynervovaného psychicky labilního dědka, kterého jsem měl v autoškole já. Ano, to by byla teprve sranda! A nejspíš by i tekla krev.. Co si budeme nalhávat, někteří lidé za volant prostě nepatří a měli by to sami sobě přiznat. Někteří si to bohužel nepřiznají, stokrát tupě opakují autoškolu a až si ten řidičák konečně vydupou, stávají se časovanou bombou, nebezpečnou nejen pro sebe, ale především pro své okolí. A proto jsem nad happyendem této "komedie" akorát nechápavě zakroutil hlavou. Filmy tohoto typu jsou tak nudné a okatě laciné, že ve mě téměř ubíjejí chuť sledovat něco dalšího. Asi si teď budu muset najít nějaký pořádný kulervoucí nářez, abych si tu zkaženou náladu spravil. :)

• 27.7.2012  20:08

Tak tomu říkám pořádný cirkusový nářez! A geluán Patizon s tou svojí Vodou pro slony se může jít tak akorát zahrabat! :-D

• 18.7.2012  16:07
    Uneseni (2010)

Konečně pořádný film ze života.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6