Démanty noci (1964) odpad!

Tak todle byl teda hodně divný film.. Naštěstí trval jen hodinu. Žádný příběh, žádná hudba, žádné dialogy, zbytečně zdlouhavé a zmatené záběry, no prostě děs. Kdybych si nepřečetl oficiální text distributora, tak ani pořádně nevím, o čem to vlastně bylo.. Je mi líto, ale nenašel jsem nic v tom, za co bych mohl dávat hvězdičky.. :-(

Dentista (1996)

"Já jsem nástroj dokonalosti a hygieny... Nepřítel rozkladu a hniloby... DENTISTA... A mám ještě spoustu práce..." Skvělý nápad - povedený béčkový hororový thriller, který mě bavil od začátku až do konce. Nic pro slabší povahy... :)

Dentista 2 (1998)

O něco slabší než jednička, ale pořád dobré...

Divoké historky (2014)

Na rozdíl od jiných povídkových filmů zde nemají jednotlivé historky kolísavou kvalitu. Všechny jsou perfektně zrežírované, uvěřitelné a ani jedna nenudí. Ani bych se nedivil, kdyby se některé příběhy zakládaly na skutečných událostech - jakoby je psal sám život. V neposlední řadě musím pochválit též skvělý výběr herců, přestože ani jednoho z nich neznám. Toto dílo se prostě po všech stránkách povedlo. :)

DOA: Na život a na smrt (2006) odpad!

Nepovedený klon Mortal Kombat. Neoriginální, umělé a hloupé. Kdyby to natočil Uwe Boll, tak by zdejší hodnocení bylo kolem 10%..

Dobrou noc a hodně štěstí (2005) odpad!

Pro mě nuda od záčatku až do konce, i když se najde dost lidí, kteří si v takových filmech libují.. A nebo se nudí tak jako já, ale při pohledu na celkové hodnocení dávají nesmyslný počet hvězdiček? Hmm.. Ať je to jak chce, já se ovlivnit nenechám a s chutí dávám této sračce ODPAD!

Domino (2005) odpad!

Film, ve kterém snad ani jeden jediný záběr netrvá déle než 5 sekund, protože střihač asi dostal epileptický záchvat. Odhadem 25 střihů za minutu je opravdu úctyhodný výkon, bohužel jediným výsledkem je zmatek a nablikané v očích. Todle už znovu vidět nepotřebuji..

Drsný časy (2005)

Po všech těch mistrech Leonardech, Eragonech, bitvách u Thermopyl a podobných fantasmagoriích jsem konečně viděl pořádný film z normálního života. Nic jsem si od toho nesliboval a o to to bylo lepší. Žádná rozvleklá nuda jako Miami Vice. Neuhlazené dialogy, perfektní hlášky, napětí, nečekané zvraty a taky trocha toho násilí a krve - tak jak to mám rád! :-)

Dům tisíce mrtvol (2003)

Již úvodní titulky ve stylu 'Stopy krve' dávají tušit, že to nebude nic pro slabé povahy. Stahování z kůže, oddělování končetin, skalpování zaživa. Nekrofílie, sadismus, potěšení ze smrti a lidského utrpení. Tím vším si musí projít parta teenagerů v tomto skvělém slasher hororu. Parta mladých lidí se ocitne ve spárech bizardní rodiny, pro niž se zabíjení stalo každodenní rutinou. Herecké výkony šílených rodinných příslušníků jsou na vysoké úrovni. Je vidět, že vědí, v jakém typu filmu hrají. Moje nejoblíbenější postava je Otis - hlava rodiny, který vypadá jako satan sám. Až budu starý, chtěl bych taky tak vypadat. :-) Skvělý byl také hluchoněmý pokroucený dlouhán Tiny, popálený na 100 procentech povrchu těla. A samozřejmě krásná sadistka Baby, manželka režiséra Roba Zombie. Film je zajímavý od začátku do konce a ani na chvilku jsem se nenudil. Rozhodně se nejedná o žádnou vykrádačku Texaského masakru. Dům tisíce mrtvol je mnohem brutálnější, natočen úplně jiným stylem a žádný happy-end se tu nekoná. Je tu také hodně originálních nápadů, které v jiných filmech neuvidíte. Ve chvíli, kdy píšu tento komentář, má film hodnocení uživatelů Čsfd pouhých 52%, což nikdy nepochopím. Pro mě to byl parádní hororový nářez a vůbec jeden z nejlepších filmů, které jsem ve svém životě viděl. A za tím si stojím.

El buque maldito (1974)

Opravdu strašidelný horor, a to hlavně díky děsivým zvukům a satanistickému chorálu. Škoda jen, že je tu příliš mnoho zbytečných keců, na to že je příběh jednoduchý jak facka. Hlavně úvodní část, než se děj přesune na loď, je zbytečně dlouhá. Navíc když v závěru loď hoří a kamera ji zabírá celou, jde hodně poznat, že je to jen malý model. Hodně chyb potápí tento film ke dnu, ale i tak stojí za vidění.