Flashpoint (2008) (seriál)

V oblasti speciálních jednotek prostě nic lepšího na TV obrazovce nenajdete. Už nám letí 4 sezona a úroven je pořád vysoká. Já hodnotím po 3 sezonách a 4 dílech 4 sezony 95%

Kravaťáci (2011) (seriál)

Opravdu povedený pohled do pravnických amerických firem. Kde musí zaměstanec neustále číst nudné a nudné knihy a přesto je to celé svěží a neokoukané. Gabrile Macht který se mi zaryl do podvědomí díky České spojce je úžasný a mladej učedník je k sežrání. Jo je to trochu za vlasy přitažené ale náramně se bavím. Hodnotím po 6 dílech 90%

Torchwood (2006) (seriál)

Skvělá první sezona 100% druhou jsem viděl jen útržkovitě, třetí sezona mi sebrala dech 100% a a čtvrtá série s podtitulem Miracle Day po 3 dílech 90%. Opravdu BBC ONE umí fakt umí perfektní seriály. Kukadla EVE Myles jsou fakt ale fakt k pomilání. Jen tak dál

U Tlučhořů (2010) (divadelní záznam)

Prostě klasika. Kdo nezná jako by nežil. 100%

Náhradníci (2009)

No nevím ale co se Vám všem nelíbí? Mělo šmrnc, akci a Willis prostě umí. Já dávám 80%

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Totání bomba, seru na všechny komentáře. Kdo má rád akci v anglickém stylu si přijde na své. 100% A těším se na další společný projekt

TV Bomba (1997) (pořad)

Todle je prostě klasika. Kdyby to vydali na DVD udělali by dobře. Hned bych kupoval.

Někde dnes večer (2011)

Proč se Vám to nelíbilo? Já u toho seděl jak přibitý, jo hlavně díky Johnovy ten mě dostane i kdyby četl jen návod k myčce. Je to skvělé díky němu 90%

Život po životě (2010)

Clint a efekty? No nejde mi to k sobě ani náhodou ale beru to jako nutné zlo. Clint a Damon nezklamal. Proč pořád v Damonovi vidím Bourna? Asi to už tak bude bohužel. Film 75%