Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Kdybych měl srovnávat tento snímek s Tenkrát na západě...tak určitě vyhraje Tenkrát na západě ( já jen aby bylo jasno kdo je můj favorit ). Hodný, zlý a ošklivý je opravdu skvělý western, který si zaslouží ozančení TOP western, ale TOP 15 na csfd nevím nevím...prostě mi do té geniality snímku něco maličko chybělo...u mě čistých 85%

Home Sweet Home (2013)

To co by jiný rejža napasoval do 15 min se tady natáhlo na pětinásobnou porci...porce byla chutná, hezky krvavá se smyslem pro detail. Navíc velmi oceňuji, že se scenárista pustil do indiánského rituálu jménem skalpování...druhá stránka věci jsem určitá "logičnost", ale...nebudu se v tom šťourat...bylo to celé na tři pěkné baculaté hvězdy...za konečný mistrovský tah " hlava nehlava, ruka neruka" přidávám hvězdičku navíc - prostě krásná závěrečná tečka!

Hon (2012)

Malý andílek co rozpoutá mrazivé severské peklo. Snímek naprosto vystihuje obrázek současné společnosti, kdy pro jednu lež je člověk odsouzen na dno společnosti...seveřané prostě tohle umí...umí rozjet film ve kterém se prakticky "nic" neděje a přesto se bavíte a příjemně Vás mrazí v zádech. 78%.

Hon na čarodějnice (2011)

Fantasy báchorka kde si Cage a Perlman splní to své. Dívka v kleci ( nemyslím tím Nicolase ) byla doslova démonická stejně jako závěrečných 10 min. Celkově je slušná podívaná, s mírně "překvapivým" koncem. Silné 3 hvězdy.

Hory mají oči (2006)

Horníci v pohodě, atmosféra v pohodě, hodně krve - taky v pohodě, ale opět ten konec...proč všechno musí být v pohodě ??? 65%

Hory zalité krví (2009)

Hmm tak z tohle filmu mě dostaly akorát krásné prsa Sophie Monk a vlastně i její nádherná prdelka, jo je to moc hezká slečna...a o čem byl film??? O ničem !!! 30%...

Hounds of Love (2016)

Druhý film na festivalu v KV co jsem letos navštívil. Z kina jsem odcházel náramně spokojený, dostal jsem přesně takový zákusek na dobrou noc, jakou jsem si od protinožců přál... krásně odporná dvojka únosců, pár scének u kterých obryleni milovníci stojaté kamery upouštěli kino sál. Laskomina!

Hra o trůny (2011) (seriál)

Viděna první série - 88%. Po úvodních rozpacích se rozjela krásná dialogová a příběhová zápletka co prostě "musí" bavit. Sice začínám cítit podobný pach jako třeba u LOST a to je "natahování" za účelem vydělat, ale ten pach je zatím vykoupen velkou dávkou překvapení a hazardem s divákovými nervy. Jdu na druhou sérii. Druhá série - 85%. Dá se podle jednoho přísloví postaveného na hlavu říct, že jsem vstoupil do stejné řeky i na podruhé. Sice se druhá série plaví o něco pomaleji a není tak dynamická jako první, furt jí nechybí síla a ono perfektní pouto, kterým je schopna udržet si divácké spektrum na skvělé hranici. Na mě vše pořád funguje, stejně jako v sérii první. Třetí série - 87% opakoval bych se, prostě zcela jednoduše to kouzlo proč se těším na každý další díl je ve mě furt.

Hra s nevěrou (2005)

Jennifer se mi líbí asi jako přeplněné metro bezdomovci a jejich oderem, navíc do téhle role bych pasoval úplně jinou herečku. Jennifer jsem prostě nevěřil ani slovo. Ale od začátku. Překombinovaný konec srazí další bodíky. Dobře tak tedy od začátku. Nadějně rozjetý thriller s poměrně fajn tempem, kde to kazí akorát Charlsův přechytřelej negřík a již zminovaná Jennifer a pár logických pastí. O konci jsem psal taktéž. Poměrně škoda nevyužitého zbrojního arsenálu, stačilo víc zacílit na postavu mrchy a chytit Charlse na konci pořádně za koule.

Hunger Games (2012)

Pokud si vezmete dalších x podobných filmů a načerpáte v nich trocha inspirace zrodí se Vám scénář pro Hunger Games...ikdyž podobná zápletka viděna několikrát i s tou love ending story tak jsem se vesměs přijatelně bavil...ale co mi hrozně moc chybělo byla krev, trochu pohrání si z nějakým pěkným násilným zabitím :D prostě a jednoduše, kdyby to mělo o dost víc drsnější koule a dost minut méně dal bych možná 4hvězdičky. Takhle je to za dobrý....tři. I přesto, že zbyli jen dva a doteď si určitou mažou super mastičku na intimní místa....