47 róninů (2013)

Pohodové a přímočaré fantasy co šetřilo jen na krvi. Což je podle mě celkem velká škoda, když nejčastější smrt je useknutá hlavička nebo hezky vyvrhnuté vnitřnosti. Přidat na kečupu, ubrat trocha romantiky a neváhal bych osolit plným nášupem.

7500 (2014)

Atmosféra celkem slušná, závěrečná pointa viděna x-krát, ale ta ruka co vylezla po ní bere zbytečné body směrem dolů. Nevím jestli je pro horor dobře nebo špatně, že jsem se vícekrát zasmál, než měl sevřené půlky. Slaboučké 3*.

96 hodin (2008)

96 hodin na mě zanechalo celkem dost pozitivní dojem...mělo rychlý spád, sice tuctovou, ale v podání Neesona snesitelnou zápletku... = bez váhání 80%

96 hodin: Odplata (2012)

Odplata všem co se těšili na trošku vkusné pokračování. Já zavřu všechny tři oči, ano i to slepé, jinak by se z něj valil nepříjemný zápach a jistě by měl vliv na toto hodnocení. Takže film Odplata nabízí béčko se vším všudy, ovšem hodně hloupé béčko, navíc se Odplata snaží být chytrým béčkem - kružnice na mapě, počítání, lodě, štěkaní, ptáci ( ten můj celý film bojoval s Kim )....no a co z toho asi tak může být? Ano stále mám zavřené oči....vykoupení v podobě konce, trošku krve a výstřelů...ale co přijde úplně na závěr ( jindy bych za to zabil ) Vám vyrazí dech. Instruktorka autoškoly hnusná jak cikánskej obejvák a ještě k tomu...ne slíbil jsem si, že už to slovo neřeknu...černá...sakra! Za Kim a za sakra dvě hvězdy.