Lakomec (1980)

Mám rád televizní inscenace divadelních her a u téhle jsem si zvykl i na hluboký a líný dabing Krampolův.

Rebelové (2001)

Muzikál? Pchá. Hitšaráda to je a hůř odzpívaná než v šedesátkách.

Mechanický pomeranč (1971)

Taková montypythonovská satira, ale hóóódně dlouhá. Některé scény zná každý, kdo prošel naší armádou a jinou státní institucí za Mikeše.

Nenávist (2004)

Příjemná lekačka pod dohledem Sama Raimiho.

Poslední propadne peklu (1982)

Magický amulet přinese každému štěstí, ten ho musí prodat za poloviční cenu a poslední propadne peklu. Za dva minifrfně ho koupí Magdaléna, aby zachránila Matouše z podsekyry. Amulet si už od ní asi nikdo nekoupí, neboť je jasné, že další kupec bude posledním. Na dětský (rodinný) film až moc surrealistické, takhle si představuji období třicetileté války. Hlavní dětská role Michaela Kudláčková.

Eliška a její rod (1966) (seriál)

Měl jsem to rád, ale už kvůli nekvalitě materiálu si to nechám ujít.

Láska jako trám (1967) (TV film)

Výborná konverzační komedie nesená dialogy B. Záhorského, J. Šejbalové a Jana Pivce. Doma tomuhle ČB televizáku říkáme "Liška".

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál)

Vata, do které se pohodlně usadí spoustu reklamy, nejzoufalejší je ta scénkovitost, pacienti (tragičtí neherci) vstupují do ordinace, či se probouzejí na nemocničním lůžku a lékaři (alter ega Nešpora, Plzáka, Skály a jiných špiček) jim vyřeší většinu bytostních problémů. Děj se omezuje na milenecká a manželská škatulata hejbejte se.

Bob a Bobek - králíci z klobouku (1979) (seriál)

V nových dílech schází grotesknost a větší švih, ale je to určeno těm nejmenším, tvůrci zvětšili postavy a přidali spoustu pastelových barev.