Keytee

okres Banská Bystrica
študentka

<< předchozí 1 2
    • 28.2.2013  20:18

Tento film určite nepatrí k tým najlepším, čo môžete vidieť. Prvý krát som ho dokonca ani nedopozerala, pretože príbeh padá na dlhých rozhoroch o ničom. Ale na druhý krát som vydržala do konca- a oplatilo sa! Zistila som, že sa tu vykresľuje presný vzťah muža a ženy, hádky vo vzťahu, ktoré sú často o ničom, to čo na svojej polovičke milujete aj keď to nie je nič výnimočné ako si navzájom leziete na nervy- ale aj tak nemôžete bez seba žiť. Uvedomila som si mnoho, pri tomto filme- a vďačím mu za uvedomenie si určitých vecí- a toho, že skutočná láska, nikdy nie je dokonalá.

• 27.1.2011  14:27

Krásny film. S mojimi oblúbenými hercami. vniesol do mňa taký zvláštny pocit, akejsi ľahkosti a tajomsnosti. naplnil ma akousi Burtonovskou energiou, ktorá mi vyčarila úsmev na perách. :)

• 7.6.2011  21:21
    Angel-A (2005)

Škoda, že je to čiernobiele..mohlo to byť radšej vo farbách Amélie z Montmartru :) keď to nesie take farebne posolstvo.

• 27.3.2012  20:23

Tak tu sa nám ukazuje celá pravda-na margo amerických upírskych ság- Byť upírom nie je tak super- je to prekliatie, boj o holý život zabíjaním- o to horšie že tu predstavuje upíra malé dievčatko. Téma upírstva tu dostáva úplne iný kontext a o to je to realistickejšie. Krvavé scény až mrazia. hlavne tá kde malé dievčatko vyletí na obrovského muža ako opica, ktorej sa muž nedokáže striasť, drží sa ho ako kliešť...zimomravé- aj prostredie v celom filme.

• 30.5.2014  16:50
    Borgman (2013)

Nechutná psycho konina....nemohúcnosť diváka niečo spraviť a ovplyvniť tak dej, je úplne hrozná...nahlodáva dušu...a človek sa z toho môže akurát tak pozvracať.

• 16.9.2010  19:40

Naivné, priehľadné a celkovo nejaké divné...

• 30.8.2010  18:55

Tento film má v sebe jedinečnú indickú atmosféru. Velmi dobrý výber hercov. Pastva pre oči.

• 27.1.2011  14:11

Zaujímavý film. čítala som k nemu scenár a bol lepší ako samotné spracovanie. Bukovčan v ňom opísal detaily, ktoré boli dôležité ale do filmu sa nedostali. buď sa režisérovi zdali nepodstatné, alebo sa mu nepáčili. v scenári dokonca boli opísané niektoré scény úplne do detailu a bravúrne, vo filme boli natočené úplne inak a nezdalo sa mi, že lepšie. No, ale klobúk dole pred výkonmi hercov. tí to všetko zachránili a preto film dostal 4 hviezdičky :) . apropó.. ten Štefan Kvietik má fakt úžasný hlas :)

• 16.9.2010  19:43

Príjemný film na nudné popoludnia.

• 17.4.2012  23:03

Milujem tento film. Jednoducho pre svoju atmosféru a pretože viem, že komédie sa točia ťažko a táto komédia má toľko vydarených scén, ktoré stoja za to, že to proste musím vyzdvihnúť. Najlepšia scéna: Spievanie Rebecci Rayenovej s ruskými politikmi ruské pesničky pod stolom v ruke s pohárikmi vodky :) No, predstavte si dôležitú diplomatickú konferenciu, decentných ľudí sediacich za stolmi, a jeden stôl v strede s osadenstvom pod stolom, ktorý sa celý nadvihoval. :D Nezabudnuteľné. Aspoň pre mňa. :)

• 10.2.2011  22:13
    Gran Torino (2008)

"To se mi snad zdá. Já mám s tou bandou pošuků víc společného než s vlastní podelanou rodinou." tak táto veta vystihuje všetko. Tento film je geniálnym vyjadrením toho ako sa majú k sebe chovať príbuzní...a že niekedy je viac sused než vlastný syn.

• 1.2.2011  14:13
    Hnus (1965)

Absolutne nič to vo mne nezanechalo....iba ak hnus a odpor k tomuto filmu...

• 27.1.2011  14:29

Videla som raz a stačilo mi. Neviem prečo, ale nezapôsobilo to na mňa v nijakom smere. Môžno sa film snažil navodiť nejakú tú svoju osobitú atmosféru, ale nejako ma to nevtiahlo. pozerala som na minúty kedy to už skončí..a to nikdy nie je dobré znamenie :)

• 9.1.2012  14:07

Nič sa nedá robiť, starý dobrý Indy je v nenávratne. Zavial ho čas a my s tým už nič nespravíme. Táto výprava akosi strácala na atmosfére, miestami sa objavili svetlé chvílky, ale chýbal tam priestor pre detail.Akoby sa vytratila Indyho karma, veď tam skoro vôbec neboli tie jeho hlášky ani iskra v očiach, ale aj tak to bol starý dobrý Harrison, na ktorého nedám dopustiť :)

• 22.11.2011  21:41

To je riande super :) Takže Harry hrá Daniela :) Pekna myslienka.

• 26.8.2011  00:01

Mám rada Juliu Roberts pretože vie zahrať každú emóciu na tom správnom mieste. Najlepšia bola hudba ale tento film mi dal veľa. začiatok bol nudny a otravny ale asi to tak malo byť aby druha polka bola viditelne lepsia. Rím, India, Bali...to už bolo o niečom inom. a myslím, že sa tam prezentovali myšlienky, ktoré mnohým ľuďom dodajú pozitívnu energiu. :)

• 30.5.2013  22:53

V tomto dokumente je mnoho nevysloveného, podobne ako v samotnom prípade. Ja ako človek, ktorý nikdy o kauze Cervanová nepočul, nikdy o nej nič nečítal...môžem povedať, že som sa vôbec nedozvedela, kto sú obžalovaní a odsúdení- či sa spolu poznali, a odkiaľ sa tam vzali. Okrem toho myslela som si, že je každému jasné že pri vyšetrovaní sú prvoradé hmatateľné dôkazy ako odtlačky, pitva..a pod. výpovede sú druhoradé. Prečo teda pri pitve preukázali, že Cervanova nebola znasilnena a obžalovaný sa priznal, že ju znasilnil? Tento dokument bol hlavne o zhnitých súdoch v našom najdemokratickejšom štáte na svete.

• 27.1.2011  14:49

Skvelá hudba aj atmosféra...myslím, že sa tam presne vystihlo to čo upírov robí upírmi. v tej hudbe, správaní, mrazivých reakciách...v tmavých uličkách....to je ono. A nie romantické precukrikované sladiny ako Twilight blee.....toto si zaslúži poklonu.

• 1.2.2011  14:19

Tim Roth bol úžasný ...ale samozrejme najviac ma uchvátila hudba a klavírna virtuozita...samozrejme v pamäti mi nevždy ostanú niektoré scény ako napríklad klavírny súboj a cigareta na klavíry....pekný film, plný hlbokých myšlienok, aj keď kniha bola samozrejme lepšia :)

• 2.2.2011  16:10
    Max Payne (2008)

Milujem atmosféru tohto filmu- temná, tmavá, miestami trošku fantasy, chladná a ľadová. Fantastická hudba k tomu všetkému ma vždy vtiahne do deja a zakaždým sľubuje neopakovateľný zážitok.

• 26.8.2011  00:05

Nekomentujem radšej herecké výkony hlavných postáv, lebo by som sa zbytočne rozčúlila....jediné čo sa mi páčilo bola hudba, ktorá bola skvelá úžasná a nabitá takou čarovnou energiou, ktorá pripomínala letný večer...a marhule...

• 16.9.2010  19:42

Pre mňa je tento film úplna lahôdka pre oči. ale milujem tie vtipné hlášky, ktoré sa hovoria v tých najnapínavejších chvíľach. Tento film som si obľúbila možno aj kvôli obsadeniu a celkovo rada sa púšťam do takýchto príjemných dobrodružných filmíkov.

• 29.5.2014  11:29
    Nepřítel (2013)

áno áno, dnes mi naozaj osud nepraje, naprv ma zničilo divadlo, teraz tento film...držal ma vo svojej moci až do konca, ale koniec bol tak nezmyselný až som zostala pozerať na titulky s otvorenými ústami, v tomto filme sa striedajú prvky reality, absurudity, surrealismu, sna a predstáv...čo je skutočnosť a čo realita? celému filmu chýbal akýsi kľúč na pochopenie, a režisér to zrejme vedel..preto na konci ten kľúč.---čo je vlastne tým kľúčom? Inak celkom pekný vizuálny zážitok, zábery na budovy a pod., príbeh bol tiež zaujímavý, ale v konečnom dôsledku nepochopiteľný.

• 26.5.2011  19:22
    Nesvatbov (2010)

Čakala som optimistický záver...ale nevadí..aj tak pokladám záver za najzaujímavejší. :P Myslím si, že starosta bol podarený starý ujo, ktorý len nechcel aby boli ľudia osamote a aby si radšej užívali život vo dvojici, lebo sám vie, že je to lepší život. Tie keci o zaľudnení planéty už mohol vynechať, ale aj tak to bolo celkom zábavné...a to, čo "hlásal" do rozhlasu...akože by som sa zbláznila, keby nám starostka do rozhlasu najmenej trikrát za deň komentuje, čo všetko zažila, že aký ožrani sú v dedine a pod. :)) Ale v konečnom dôsledku je to smutné...lebo veľa ľudí je takých ..hlavne Slovákov...až iritujuco nečinných a pasivita z nich srší...čo ma dosť často vytáča....nielen v reálnom život, ale aj v tomto dokumente.

• 19.10.2011  22:47

Miestami trošku timbutronovska atmosfera a harrypotterovska. A tu sa mi dokonale potvrdilo, že čiernobiele filmy sú omnoho krajsie ako farebne..teda veci v nich vyzeraju krajsie. Na Slovenske pomery je to genialny film.

• 30.8.2010  18:58

Niektoré príbehy zaujali, iné nie. mna osobne uplne prekvapil vampirsky pribeh. necakala som ze aj nieco takéto by sa v Paríži mohlo vyskytnúť. ale je to film plný prekvapení ako iste aj samotný Paríž. Rôznorodý, jedinečný a dych berúci.

• 30.11.2011  22:12

Už od začiatku to vôbec nefungovalo. Prvých 20 minút tam nemalo čo hľadat, hovorila som si dopekla o čo tu sakra ide??? Zvrat nastal až keď sa tí dvaja nasťahovali do domu. Ale aj tak sa dalo viac vyťažiť zo situácií, ktoré sa tam naskytli. Napríklad vo filme Traja muži a nemluvňa som sa nasmiala 100 krát viac ako tu a okrem toho tam vládla akási zvláštna atmosféra, ktorá ma nútila pozriet si film znova. Pri tomto "remaku :)" to nehrozí.

• 13.12.2012  23:46
    Pod povrchem (TV seriál) (2012)

Videla som len jeden diel- preto moje hodnotenie nespočíva v hodnotení scenára, ale hodnotím réžiu, dramaturgiu, výkon hercov, a všetko čo sa týka vizuálnej stránky. Celé to má atmosféru a prirodzené výstupy hercov. Myslím si, že je to jeden z lepších seriálov, čo na Slovensku v poslednej dobe vznikol.

• 15.1.2011  17:02
    Počátek (2010)

Tlieskam Nolanovi. Vážne strhujúci film. tak ma to celé zmiatlo, že na konci filmu úplna tabula rasa a pýtam sa...do kelu, čo bolo na začiatku. tak som si musela znovu pozrieť začiatok, aby som si spomenula. Bolo to fajn, hoci na mňa až priliš chaoticky prekombinovane. no nie je to ten typ filmu, pri ktorom si človek oddýchne...skôr sa zamyslí...a aj vám sa o tom snívalo? :)

• 5.12.2011  00:02
    Proroctví (2009)

Komu to Nicolas Cage zapredal svoju dušu? Komercií? Však jeho posledné filmy nemajú úroveň, hĺbku ...nič čo mávali filmy ako Skala, či Lovci pokladov, kde sa podel jeho čierny sarkastický humor? A úsmev...no koniec...a tým ufom to už totálne zabili...prvá polka filmu v pohode...druhú radšej nekomentujem.

<< předchozí 1 2