Zločiny Velké Prahy - Pekelný stroj (2021) (epizoda)

Prvotná kriminálna zápletka priam skvelá, lenže všetko to je obalené v nudnom šate telenovely. Naozaj nikoho nezaujímajú rodinné problémy hlavných postáv a samotné naťahovanie sa s pánom Poulíčkom je fraška.

Sviňa (2020) odpad!

Arpád Soltész ako autor knižnej predlohy si kopol do všetkého čo sa nepozdáva jeho presvedčeniu, posplietal piate cez deviate a toto je filmový výsledok. Vypol som po 15 minútach.

Zločiny Velké Prahy - U zdi (2021) (epizoda)

Tento príbeh hodnotím iba z pohľadu kriminálneho, teda ten balast okolo toho ignorujem. Škoda niektorých nedobrých emočných hereckých výkonov.

Gagarin: První ve vesmíru (2013)

Naozaj nemám rád filmy, kde skáčeme na časovej osi hore a dole, príbeh je potom nesúrodý a nemôže poskytnúť divákovi plnohodnotné emócie a atmosféru. Žiaľ Gagarina snímok ponúka raz ako sa pripravuje na štart, potom vo vojenskom leteckom učilišti, zrazu sa opäť pripravuje na štart, potom je na zábave, o tri minúty je opäť niekde inde a to je zlé.

Black and Blue (2019)

Slušná akčná dráma. Príbeh má zápletku a atmosféru. Chýbal mi tam nejaký dych vyrážajúci a prekvapivý moment.

Petrolej (2019)

Nenáročný, oddychový snímok. Miestami trpký a nakoniec úsmev, že babke Pavle sa splnili sny.

Lesní duch (1981)

Smrteľné zlo! Netvrdím, že najlepší horor z 80. rokoch ale určite najžiadanejší.

Logan: Wolverine (2017)

Po akčnej stránke je tento snímok v poriadku, príbeh ma však nebaví, je detinský a finále je trápne.