Labyrint: Vražedná léčba (2018)

Viac akcie a "detského" dobrodružstva aké je možno v týchto rokov vo filmovom priemysle populárne. Deti už vyrástli a niektorí protagonisti neboli už deťmi ani v prvom príbehu z roku 2014.

Ragtime (1981)

Ragtime - roztrhaný čas. Presne to sedí k tomuto snímku, roztrhaný dej, so slabou atmosférou a bez zaujímavých momentov.

Občan se bouří (1974)

Priemerne zaujímavý a priemerne akčný príbeh. Celé to stojí a padá na popularite Franca Nera, takže dnes tento film už nemá žiadnu silnú stránku.

Ratu Ilmu Hitam (2019)

Pekná blbosť! Od začiatku rozháraný príbeh, bez hlavy a päty. V druhej tretine sa dejove rozbehneme, ale okrem pár mierne priemerných strašidelných trikov sa nič nestane. Nasleduje bezmyšlienkovité behanie postáv a vyvrcholenie snímku je úbohé, hlúpe až z neho je totálna fraška.

Preferisco il paradiso (2010) (TV film)

Žiaľ nezáživné a nudné. Nepociťoval som žiadne emócie z príbehu.

Nezlobte, když nemusíte! (1983)

Prvý diel je absolútne skvelá komédia, miestami však mierne hanobí konkrétnych svätých. Možno ale ja som mal ten pocit. (hodnotenie: 5*) Druhý diel je poslabší, nezaujímavý a bez prívalu humoru. (hodnotenie: 3*)

Dříve než zemřeme - Epizoda 2 (2017) (epizoda)

Severský moták. Nepáči sa mi tento seriál. Postavy nemajú charakter, celé mi to pripomína lacný televízny projekt.

Mrtvá a živá (1940)

Romantický stred filmu mi absolútne nesedel, ale zvyšok bol zaujímavý. Romantický knižný príbeh obalený Alfrédovým šarmom.

Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema (2018)

Keby som mal o 40 rokov menej, tak by som bol nadšený... možno iba spokojný. Momentálne však je toto pre mňa ťažký "psychologický horor", ktorému nerozumiem.