Přichází Satan! (1976)

Pravdepodobne najlepší horor všetkých filmových čias. Úchvatná hudba, úchvatná atmosféra.

12 nezdolných sirotků (2021)

Americký futbal a príbeh podľa skutočnosti. Absolútne lákadlo, ktoré ma nesklamalo a pridalo pravé emócie navrch. Pokiaľ divák má chuť byť jedným zo sirôt, zažívať ich radosti a útrapy tak tento príbeh je to prvé orechové čo trhá srdce.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Po hroznom Ghostbusters z roku 2016 prišlo to čo sa patrilo aby prišlo. Toto je tá správna pocta, toto je ten správny hold, toto je to správne pokračovanie aké si Ghostbusters zaslúži. Dobrý príbeh, skvelá zábava, nevnucujúce sa decká.

Houdini (1953)

Houdini nikdy nebol historickou osobou, ktorá by ma nejako zaujímala. Tento snímok ma však neskutočne bavil, dokonca som mu fandil pri všetkých útekoch. Čaro hereckých protagonistov? Neviem, možno čaro starých filmov.

Frčíme (2020)

Príjemné prekvapenie. Príbeh je zo začiatku slabší, nejako veľmi nebaví lenže postupne naberá na zaujímavosti a nakoniec dostane nefalšované emócie. Mám rád emócie, ktoré prichádzajú samovoľne bez nejakého nátlaku a to tu funguje na sto percent. Animovaná dobrodružná "road movie" ktorá zabaví a poučí.

Krvavě rudé nebe (2021)

Skoro absolútna spokojnosť! Dvojhodinové dobrodružstvo s plnokrvným hororom. Možno škoda, že tých upírov bolo na konci veľa a záverečná časť príbehu má mierny nádych frašky. Celý príbeh som sledoval s veľkým zaujatím, spomienky hlavnej postavy na minulosť neprekážali.

Šampióni (2018)

Za nefalšované emócie maximálnych päť hviezdičiek! Samotný príbeh nie je pútavý, zápletka nie je nejako vážna, ale ako celok to náramne funguje.

Rambo: První krev (1982)

Prvý Rambo a najlepší Rambo. V knižnej predlohe Rambo zomiera, tu si filmári nechali otvorené zadné dvierka.

Hamlet (1948)

Táto filmová realizácia Hamleta ma očarila. Absolútne dokonalé dielo.

The Butterfly Circus (2009)

Za 20 minút stihli toho povedať toľko, že... však si to pozrite a pochopíte ak máte otvorenú myseľ.