The Reckoning (2020)

Televízna historická dráma, bez hlbšieho významu. Príbeh je nezaujímavý, celé to má charakter inscenácie, žiadny nádych doby v ktorej sa má príbeh odohrávať a vyumelkované postavy. Nič pre mňa, chcel som horor a nie túto bez atmosferickú záležitosť.

Dead Dicks (2019) odpad!

Nechápem ako niekto môže vymyslieť takúto hlúposť a ešte zohnať peniaze na natočenie filmu. Herecky strašne šeredné a prečo tento snímok akože má byť hororom?

The Seventh Day (2021) odpad!

Príbeh je pútavý v priamej úmere aké sú herecké výkony a okrem Guy Pearceho sú biedne. Dej však sa stane rýchlo šeredným a od momentu keď Charlie vyvraždí strážnikov je to už iba fraška. Koniec je nevýrazný a trápny.

Mandy - Kult pomsty (2018) odpad!

Pochmúrne a depresívne. Snímok nie je horor, ale sú to iba halucinácie Panosa Cosmatosa. Žiaľ scenárista a režisér v jednej osobe stratil o sebe súdnosť.

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Podpriemerná rodinná dráma, ktorá je mierne pretkaná absolútne biednym pokusom o horor. Žiadna atmosféra, žiadne napätie a prakticky ani neviem sa vyjadriť či príbeh mal nejakú zápletku.

Čarodějka ze země Oz (2007) (seriál) odpad!

Tragédia. Moje detské sny o krajine OZ sa absolútne rozplynuli.

Moc kouzel (2019) odpad!

Čo je toto za film? Kto vymyslel takýto dementný príbeh? Klaun vyvoláva súcit, ale celé je to nelogické, choré a nedôveryhodné. Prepáčte, Mr. Nick Lyon.

Ztracené město (2008) (TV film) odpad!

Tragédia. Hlúpy príbeh, nepozerateľné anti-dobrodružstvo.

Svadba na prvý pohľad (2020) (pořad) odpad!

Zvrátená reality show! Manželstvo = v dobrom aj v zlom až do konca a nie huckať ľudí, že partnera si môžem vymeniť ako tovar či ponožky!