Rambo II (1985)

Jo, jo, Cosmatose mám taky rád. Je sice už tam nahoře, ale zanechal tady docela slušný kousky. Pro dnešní bukvy to asi moc nebude, ale na to sere bílej tesák. Jiný než první Rambo, ale pořád slušný. 80%.

Soudcova noc (1983)

V tomhle filmu se opravdu nedalo fandit Douglasovi. Nejdřív se řídil pokřivenými pravidly soudního dvora, aby pak první určitou pochybnost přetavil v záchranu dvou špinavejch socek, co se hrabou v chemii a drogách. Peter Hyams je můj celkem oblíbenej rejža, tohle je ovšem docela nicotný. 40%.

Orlové práva (1986)

Ano, přesně takový filmy se točily mezi roky 80" a 90" . Rozhodně na tu dobu ne obyčejný, ale spíš nudný. Nikdy jsem ale nechápal to, že Hannah někdo považoval za kus. Kobyla, která shodit dlouhý vlasy, tak bude takovej pěkně hnusnej albín. Tuhle "herečku "  jsem nikdy neměl rád. A stejně na tom bylo prase Dennehy. Všechno zachraňujou Robert a Debra. Takovej pohodovej průměr. 60%.

Honba za klenotem Nilu (1985)

Lewis Teague byl opravdu rejžou druhý kategorie, a na Big Roberta neměl ani náhodou. Stejnej babral je Jack Nýče, kterej tady servíruje děsivou hudbu jak z Over the top. Film ani z daleka nedosahuje kvalit prvního dílu. Což je většinou pravidlo. 40%.

Policajt ze školky (1990)

Poněkolikátý viděno. Průměrná taškařice, i pár vtípků padlo, ale opravdu se Arnold do toho příliš nehodí. 60%.

Jetski (2022)

Vůbec nechápu, proč chce Livingvřed po žraločím thrilleru akci. Film naprosto v klidu koukatelnej. Sice nesmyslů je tam dost, ale v kterým filmu o rybičkách není. 50%.

A Perfect Enemy (2020)

Film, kterej vás dokonale uondá. A konec vážně není ani trochu namakanej. Spíš slátanej z ničeho. Ale čekal jsem to. Jen to, že se tady někteří rozplývali nad pointou způsobilo to, že jsem do toho šel. 30%.

Stínohra (2022)

Dominika si tady moc nezahrála, a jako moje oblíbenkyně k mojí nelibosti dopadla špatně. Jinak film těžkej, podivnej, a spíš nediváckej. Pro mě naprosto bezvýznamnej. 40%.

Po čem muži touží 2 (2022)

Anička Polívková v prvním filmu v roli chlapa jednoznačně předčila Langmajera v roli ženský. Hlavně úvod byl dost blbej, ale po nástupu na stavbu se přeci jen našlo pár vtipnejch momentů. Pozitivum je faktický srovnání mužskejch a ženskejch zálib, koníčků, úchylek a tak podobně. Povrchně zpracovaný, ale přeci jen. V prvním filmu to fungovalo líp, a to o dost. 30%.