Ulice strachu – 2. část: 1978 (2021)

Tenhle díl byl o kousek lepší než první dílek. A to ve všech směrech. Uvidíme, co třetí do skládačky. Slashery příliš nemusím, ale na tenhle se dobře kouká. Je to asi ta čarodějnice, která tomu dává koření. 70%.

Výbušnej koktejl (2021)

Asi nějakej odkaz na starší filmy. A vlastně i hudební složka je dost alternativní podivnost. Film ovšem má velmi slabej příběh odehrávající se skoro celej jak u nás říkáme na Kavčákách, a mě to prostě vůbec nebralo. Samostatnou kapitolou jsou ovšem herečky, a to zejména Karen Gillan. Toporná, absolutně se do role nehodící. Konec byl vysvobození. 30%.

Pig (2021)

Po Joeovi další hovno o bezdomovci. 10%.

Bratrstvo nesmrtelných (2021)

Vlastně ten tým, kterej na filmu pracoval, mě nedovolí na film kydat špínu. Filmů v podobným duchu už bylo stvořeno několik. Na to, aby jste měli problém se ve filmu orientovat, to bylo málo TENETovský. Takže vlastně hodně obyčejný. Navíc je film spíš vzpomínkou na poslední roky dvacátýho století, kdy se točili podobně přehnaný filmy. Zejména konec filmu je úlet. Ale film je zábavnej, a protože to, co se teď točí, nestojí pro mě ani za hovno, tak tenhle film trošku nadhodnotím.80%.

Nadosmrti (2021)

Nakonec přes veškerý obavy film docela v pohodě. Podobnejch filmů jsem viděl už nepočítaně. Tenhle ale zejména v druhý půlce poměrně zábavnej. Něco mezi dvěma a třema. 40%.

Navzdory smrti (2021) odpad!

Už několikrát jsem se přesvědčoval, že filmy s takhle nízkým hodnocením sledovat nebudu. Že prostě film s procentuálním ohodnocením 14 úroveň mít nemůže. Ale stejně se na filmy s mýma oblíbenýma hercema koukám. Tady navíc Willis je asi deset minut, hraje jako v posledních filmech, teda jak žehlící prkno, a zbytek komparsu je na pěst. Ovšem rozdíl mezi Dírou, kterou jsem sledoval( a nedokoukal) předtím, a touhle sračkou není v kvalitě, zábavě vůbec žádnej. Hovno jako hovno. 0%.

Díra (2019) odpad!

I když sem snad i pochopil, na co autor naráží, kundovina je to slušná. Takovýhle filmy jsou pro koho. Film doslova i do písmene o hovně. 0%.

Poslední žoldák (2021)

Víc ze sebe nevyklepu. Film ne vyloženě špatnej, ale vzhledem ke komediálnímu nádechu alá Jackie Chan mě to ne úplně bavilo. Takže v konečným součtu můj oblíbenec Van Damme zajistil filmu určitě minimálně jednu hvězdu jen svojí přítomností. Docela spokojenost. 60%.

Báchorky (2019)

No, i když sem na film narazil náhodou, tak sem nic velkýho nečekal. Ale hodnocení to má dobrý, takže těsně před puštěním sem přeci jen už něco čekal, navíc když v tom hraje Vica. Jenže to pnutí mezi hercema je minimální, akce a dramatickejch scén poskrovnu. Přišlo mi to celkem nucený. Jen na jedno použití. 50%.