• Romantický

Das Wilde Leben (2007)

Jedna hvězda za nápad, jedna za skvělý soundtrack, další za vyžilýho Keitha a poslední za neskutečně sexy Noréna alias Micka.

Vedlejší účinky (2013)

Dlouho si se mnou nikdo, tak nezahrával jako Soderbergh. Skvělý scénář, úžasný soundtrack a především vynikající herecké výkony.

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Možná mám předsudky, možná jsem jen nechápává, ale vydržela jsem se dívat jen asi 20 minut. Na scénu s Kate Winslet a Hugh Jackmanem jsem nevěřícně zírala (koule, to jako fakt?), u Naomi Watts a líbačky s jejím "synem" jsem měla žaludek až v krku (no fuj!) a po Anně Faris a její kakající story jsem film okamžitě vypínala. Tenhle zážitek nikdy více!

Zpátky ve hře (2012)

Nenávidím se za to, že takový prvoplánový film hodnotím 4*, ale když já si prostě nemůžu pomoci. Eastwood je bůh, Adams je super, Goodman potěšil a Timberlake překvapil.

Angels Crest (2011)

Od tohoto filmu mě dlouho zrazovalo jeho hodnocení. Jeden sobotní večer jsem si však řekla damn, hraje tam Jeremy Piven a ten je skvělý a navíc Joseph Morgan je proklatě sexy, prostě ten film prubnu. A musím říct, že nelituji. Především bych vystihla přesvědčivý výkon Thomase Dekkera, byl skvělý. Je pravda, že ve filmu určité situace i postavy nemusely být, ale vše do sebe tak nějak pěkně zapadalo a plynulo, že jsem tvůrcům odpustila i ten předvídatelný konec. A na závěr jedno velké bezvýznamné plus za výběr prostředí. Drsný a pochmurný americký severozápad (či kde se to odehrávalo) perfektně podtrhává atmosféru tomuto typu dramat.

Zlo mezi námi (2003)

Silný zážitek, skvělá režie a obsazení. Hlavní postava= neskutečný sympaták a Skarsgard nefalšovaný "šmejd", jemuž to polití výkaly prostě patřilo!

Náš vůdce (2008)

Po opakovaném shlednutí bohužel upadá takové to prvotní COŽE?! Přesto velmi kvalitní snímek s posláním, na stále aktuální téma.

Temný rytíř povstal (2012)

Vyvaruji se srovnávání s předešlými díly, především s THE DARK KNIGHT a napíši pouze, že lepší zakončení jsem si snad ani nemohla přát. VELKOLEPÉ!

Moje matka (2005)

Skandinávská filmová produkce je mi velmi sympatická a jinak tomu není ani s filmem Äideistä parhain. Velmi citlivě natočený film s opravdu krásnou kamerou a skvělými hereckými výkony.