Přeživší (2021)

Tak jsem chvíli přemýšlel, zda dát filmu odpad! za jeho celkové provedení, nebo dát plných 5***** za ten úvodní komentář v rádiu - ten je vzhledem k dnešní době prostě bombovej.

Red Notice (2021)

Tak rychle přesouvání se po zeměkouli, jako tady, v žádném jiném filmu neuvidíte! A ne není to lákání na největší plus... spíše naopak. Dále, říkal jsem si, že The Rock a Reynolds si asi budou skvěle notovat, ale nestalo se a to jejich "popichování" spíše lehce vadilo než bavilo. Film vizuálně vypadá famózně (ikdyž ano je to z většiny všechno digitální), všechna ta výrazná jména potěší, ale neuvidíte nic, co už jste nikdy neviděli, a za tak moc peněz je to ohromná škoda.

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Jsem velkým fanouškem herních remasterů RE2 a 3, takže jsem velmi rád, že jsem KONEČNĚ dostal takový příběh a postavy, jaký má být - Konečně žádná Mila Jovovich, která s předlohou nemá nic moc společného. Temná a děsivá atmosféra taky v pořádku. Co už je však horší, že příběh byl do filmu značně osekán, ošizen a strašlivě béčkově natočen. Rozhodně však velké plus i za poměrně věrohodné prostředí :))

Rogue Hostage (2021)

Pan režisér má očivodně rád dědu Malkoviše a nemá rád svoje diváky, jinak by s ním nenatočil v jednom roce hned dvě záchodové záležitosti. Jednu hvězdu přihazuji za účast Tyrese Gibsona a MJW, i když tu nic světoborného nevytvořili.

Rychle a zběsile 9 (2021)

Já mám k celé téhle sérii vybudovaný už nějaký ten vztah a už jsem si zvykl na tu veškerou přepálenou akci a nelogický děj. Už to beru tak že to k tomu tak nějak patří a s každým novým dílem už čekám s jakými šílenostmi tvůrci příjdou tentokrát. Jenže... v tomto dílu mi právě to paradoxně přišlo jako ten největší kámen úrazu. Nějak jsem už z toho cítil že už všichni vaří z vody a že už ta akce není takový boom jako ještě nedávno v osmém díle. Naopak co jsem zde musel ocenit byla série flashbacků, jako ne že by to ten film potřeboval a nejspíš by se dalo říct, že to ten film asi ani nepotřeboval, ale bylo to v rámci možností této značky, jednoduše silné!

Spider-Man: Bez domova (2021)

Nový přírustek se Spider-Manem je ultimátní, dechberoucí, dojemný nostalgický, ALE... Bohužel až tak v druhé polovině filmu. Do té doby je to obsahově víceméně prázdné, až to místy připomíná komedie pro puberťáky. To ovšem nemění nic na tom, že se jedná o nejlepší díl ze Spideyho MCU trilogie.

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Pro mého tříletého syna momentálně nejoblíbenější pohádka, která u něj předčila i seriál. Pro mě zcela průměrný fajn animák, který je po celou dobu příjemný.

Tom a Jerry (2021)

Promiňte mi ten výraz ale tohle bylo znásilnění pohádky nejen mého dětství. Tvůrci dostali fakt blbý nápad zasadit animované zvířata do hraného filmu. A já se ptám proč proboha? V případě dvou hlavích hrdinů budiž ale proč ten zbytek? Animovace postaviček byla hezká a povedená takže mě mrzelo že takto nebyl pojat celý film, protože hrané okolí a herci byli nezajímavý. Takže alespoň to byla příjemná vzpomínka na to, jak krásné jsme měli dětství

Výbušnej koktejl (2021)

Těžký průměr. Na Výbušnej koktejl se někdy rád znovu kouknu, ale přesto to není nic extra. Johnwickovský příběh je fajn, je to místy i vtipné ale celkově docela odfláknuté. Akce klidně mohla být o dost drsnější a finále mohlo být také lepší. Asi největším pozitivem je fight v knihovně, což je ale na celý film celkem málo. Je ovšem fakt, že jsem se velice rád zase jednou koukl na Karen v akční roli - jen jsem od toho čekal o špetku víc, než jsem dostal.

Willyho kouzelný svět (2021)

O Cageovi se tak nějak všeobecně ví že je poněkud jinej. Tenhle film dokazuje že tentokrát už asi nadobro ztratil nervy a že je mu úplně jedno v čem hraje a co hraje. Tentokrát to má ale koule a Niky je tu neskutečně drsný Pán a co víc, bylo to i zábavný.