Noc v Myší díře (2012) (amatérský film)

Člověk který má rád Brno, noční Brno ještě víc a k tomu ještě dost holduje akčnímu žánru (což já jsem) nemůže dát jinak než pět hvězd. Díky za příjemné pokoukání

Kickboxer: Odplata (2017)

Tenhle film má jednu velkou výhodu a zároveň problém v jednom: Souboje. Jistě jde o bojový film takže bitky jsou potřeba a souboje jsou opravdu dobře natočené. Jenže potíž je že akce je v podstatě nepřetržitá souboje jsou každou chvíli až to ve finále přebíjí už tak slabý příběh. Potěší opět účast JCVD který ale mohl mít o trochu více prostoru dokonce oproti předchozímu filmu se mi i zdá že ho má snad ještě míň.

Srbské jizvy (2009)

Dacascos natočil už i lepší filmy.... ale i horší. 45%

Don Matteo (2000) (seriál)

Příjemný seriál ale taky jen díky Terenci Hillovi. Pokud nejste fanouškem dua Spencer/Hill pak vás tento seriál zklame...

Rambo: Poslední krev (2019)

Když Sly psal Homefront tak v tom měl i hrát nakonec tu hereckou štafetu předal Stathamovi. No, a ted, když jsem odcházel z kina po novém Rambovi. Nemohl jsem se zbavit pocitu že Stallone zkrátka vytáhl tehdejší scénář k Nevyřízenému účtu a krapet ho přetvořil jako těsto na cukroví. Zápletka "rodičovská odplata" klasicky zůstala jen přilil pár hektolitrů krve, Jamese Franca a jeho fetpartu vyměnil za mexikánce a nechal to několik let péct, než se rozhodl nového Ramba vytáhnout z trouby. A ono to překvapivě na mě fungovalo a odcházel jsem s hřejivým pocitem spokojenosti.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Hobbs a Shaw u mě navždy zůstane ve znamení Samojské nakládačky to byl totiž ten pravý akční zážitek který já od akční kinotrháku čekám. Další věc je že každá generace má svoje zamilované duo jako byl Spencer a Hill nebo Stallone a Schwarzenegger no a dnešní doba má Rocka a Stathama. Ti dva se už v osmičce skvěle doplňovali jak v akci tak i v hláškách a tenhle film je taková ta koruna navrh, třešnička na dort. Přepálená akce nulový scénář z původní série zůstali a já díky za to, tak už je to zaběhnuté, už to tam patří a mrzelo by mě kdyby tomu tak nebylo i tentokrát

Alita: Bojový Anděl (2019)

Film je na můj vkus moc citově založený, na tu romanci si myslím že se tu nějak zbytečně tlačí a osobně bych to tam ani nepotřeboval ale není to až takový auvajs aby musel tento film utrpět na mém hodnocení. Jinak ten film je podle mě perfektní po všech stránkách. Příběh dobře a svižně vyprávěný akce přehledná nepřetržitá a ani chvíli nenudí. Film se také opírá o perfektní herecké obsazení a dokonale vytvořené efekty.

Pouštní květ (2018)

Viděl jsem to v italštině takže dialogy šli poněkud mimo mě ovšem díky lokalitě kde se film odehrával všechno působilo velice příjemně a mělo to i pár úsměvných momentů. Terence má pořád ještě to staré dobré svoje charisma a klobouk dolů i za pár překvapivých jemu typických bitek. Za mě milý nenáročný film na který jsem se podíval moc rád a těším se na to až se to unás odvysílá, snad někdy. Rád se na to podívám znovu

Daphne a Velma (2018)

Tedy zatím žádný film ze Scoobyho světa nebyl žádný trhák ale vždy to byla přinejmenším zábava. Tohle byl mírně řečeno úlet bez nápadu a šťavy. A tak aspoň z nostalgie k původní partě jsem dneska přivřel oči

Lukas (2018)

Spíš než akční film se jedná o realistické krimidrama s prvky thrilleru, a všechno dokonale doplňuje temná ponurá atmosféra, Dokonce i ta Van Dammova typická únava sem pasuje jako šitá na míru. Zkrátka film který je pro Leclercqa řekněme klasická a naopak pro filmografii JCVD je Lukas příjemnou změnou, kde vlastně ukazuje že umí i celkem dobře hrát a ne jen kopat a mlátit.