Elephant13

Česko

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 30.9.2019  19:03

Kvalitní souboje. Hlavní hrdina je až moc velký drsňák. Až jsem doufal, že mu někdo pořádně nakope prdel.

• 4.10.2019  23:53
    Joker (2019)

Na komentář se zatím nemůžu.. Třeba příště.

• 31.12.2018  07:49
    Aquaman (2018)

143 minut všeho možného od Star Wars, Avatar až po telenovelu. V jednu chvíli válčíte v hlubinách oceánu a za minutu jste ve slunné Itálii na pikniku. Vizuální stránka nevynahradí (dle mého názoru) velice špatný scénář. Neucelený a dialogy zněly až trapně. DC se motá v rodinných zápletkách a nedaří se jim z kola ven. Y. Abdul-Mateen II je suveréně nejhorší herec tohoto filmu. Mohl bych pokračovat dál...Můj oblíbený Momoa to tak trochu zachránil. Když se během filmu díváte na hodinky asi je něco špatně. Jak může hořet pod vodou?!!

• 31.12.2018  08:34

Film roku 2018. Když jsem odcházel z kina, byl jsem na měkko (což se mi moc nestává a taky proto píšu komentář s jistým časovým odstupem). Kapela Queen je legenda a jejich hudba je geniální. K tomu se netřeba vypisovat. Rami Malek byl fenomenální. S velkou nadsázkou můžu říct, že jsem byl na koncertu Live Aid. :)

• 31.12.2018  08:39

A já se tak těšil. Snímek iritujících postav. Asi mi unikl smysl filmu..

• 31.12.2018  08:41

Po velmi slušné jedničce přišel pád..

• 31.12.2018  08:45
    Beomjoidosi (2017)

To byl nářez. Od Hollywoodu vzdálen milión světelných let. Žádné připitomělé CGI a rvačky s rychlými střihy,aby se nám nikdo nezranil. Poctivá řežba (doslova), která mě nadchla. Hlavní hrdina je fackovací sympaťák.

• 29.10.2017  15:24

Skvělá hudba a ty záběry! Nemůžu jinak než za pět. Ovšem filmaři by jistě našli někoho lepšího než je Redford.

• 31.12.2018  08:35
    Escobar (2017)

Jen slabý odvar Narcos.

• 31.12.2018  09:28
    Icarus (2017)

Pro ty co věří na ,,čistý" profesionální sport. Výborný dokument.

• 31.12.2018  09:51

Film podle mého gusta. Více než důstojné rozloučení s Jackmanem a Stewardem. Nejbrutálnější X ze všech.

• 16.2.2018  10:40
    Ray Donovan - Série 5 (série) (2017)

Čtvrtá série měla být poslední...

• 31.12.2018  09:35
    Sněhulák (2017)

Chybí mi tam severská ponurá atmosféra (Lovci hlav, Most atd.). Bohužel to mělo s Nesbøm pramálo společného.

• 17.1.2017  18:29
    Vyšehrad - Škodovka (E05) (epizoda) (2017)

Jen ta krátká stopáž zamrzí.

• 21.9.2017  22:10
    Únos (2017)

Hrozně se to vleče. Námět se mi líbil, ale zpracování nevypadá už tak slavně. Zajímalo by mě, kolik se při natáčení spotřebovalo cigaret. Každý se tváří drsně a potahuje kouř, jako by na tom bylo něco extra. Kdyby ten kouř nepotahovali film by byl rázem o dvacet minut kratší.

• 25.3.2016  13:59

Zklamání. Bohužel jsem měl přehnaná očekávání. Ben Affleck coby Batman nebyl největší průšvih tohodle filmu, jak si mnoho lidí myslelo. Největší trhlina byl překombinovaný scénář. Časově vůbec neodpovídal komiksové předloze. Lex mladý s psychyckými výkyvy, které spíše připomínaly adolescentního Jokera. Alfred vypadal starší sotva o 15 let než Mr. Wayne, přitom ho v podstatě vychoval. Vecpání vtipných momentů bylo zbytečné, stějně jako instrumentál, který se rozezněl, když se na plátně objevila Wonder Woman v celé kráse. Velké plus byl Henry Cavill, těžko říct kdo by Supermana zahrál lépe. Affleck si zaslouží uznání, za to jak se popral s velkými očekáváními a v podstatě obstál na výbornou. Batmanovký kostýmy byly super. Abych to shrnul do jedné věty:,, Dalo se vymáčknout daleko víc."

• 30.9.2019  19:00

Mark Hamill je fenomenální Joker. Mohlo by to být temnější. I tak se to dalo :)

• 25.6.2016  22:19

-Pozitiva: Akce, Tony Stark je prostě nejlepší Avenger. Spider-man vypadá super! Těším se na jeho sólovku. -Negativa: Nesmyslný scénář, Captain America je tupá postava. Nelíbil se mi ani jeden jeho film. Chyběl mi Hulk.

• 15.2.2016  00:19
    Deadpool (2016)

Zubaté varle, potomek znásilněného avokáda.. Totální pecka! Předčil má očekávání! Pravděpodobně nejlepší film od Marvel Comics ( nepočítám Spider-many s Tobeym, protože ten má pro mě sentimentální hodnotu). Doufám v pokračování.

• 20.9.2016  21:52
    Grimsby (2016)

Fekál roku! Nechápu, jak na to Mark Strong mohl kývnout. Bohužel tento druh humoru je teď populární.

• 31.12.2018  09:43

Skvělé obsazení přebilo jednoduchý scénář a vznikl příjemný romantický film.

• 31.12.2018  09:40

Jednodušší, ale poměrně vtipné. U scény se slepicí jsem se od srdce zasmál.

• 1.5.2016  23:07
    Teorie tygra (2016)

Hořkosladký - Přesně tímhle slovem lze definovat tento film. Inteligentní humor, skvělý scénář , postavy zahrány citlivě. Líbí se mi, že na jedné straně to úsměvná komedie, na druhé straně velice přemýšlivý film. Určitě není cíleno na diváky Kameňáků, Babovřesek či podobných tragédií české kinematografie. Není tomu co vytknout. Za mě pět hvězd.

• 31.12.2018  08:23
    UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 (TV pořad) (2016)

Jeden z nejlepších zápasů, co jsem kdy viděl.

• 29.6.2015  22:08
    Fotograf (2015)

Příběh fotografa, erotomana- Jana Saudka. Tolik "ženskosti" jsem ve filmu snad ještě neviděl. Děj se celkem táhl, až na konec, ten hodně překvapil. Záběry z koncentračního táboru, i když Saudek přiznal že tam nebyl.. Proč to teda do toho scénáře psal?? Roden je profík a roli si evidentně užíval, od dějové linky jsem očekával víc. Za Rodena dvě.

• 9.1.2017  17:54

Dokument plný kritiky a předsudků. Hlavně z pohledu USA. Zrovna od těch, kteří by si měli nejdřív zamést před vlastním prahem.

• 6.10.2015  20:10

Mnohem lepší než první díl. Zábava pro celou rodinu, avšak mnoho skrytých vtipů pro dospělé.

• 23.7.2015  20:09
    Hráči (TV seriál) (2015)

Komedie to není, pouze pár úsměvných chvílí. Je pravda, že by díl mohl mít alespoň 45 minut. Mám rád sportovní tématiku a seriál o zákulisí NFL si přece nemohu nechat ujít. Johnson je sympaťák a dá se říct, že právě on je důvod, proč si to lidé pustí. Slabší čtyři.

• 20.3.2015  07:47
    Kmeny - Hooligans (E02) (epizoda) (2015)

Tak jsem se těšil, protože Hooligans jsou zajímavá komunita. Čekal jsem rozhovory. Nejaké vysvětlení proč to ti lidé dělají , něco z historie atd. ale dočkal jsem se jenom 26ti minut bezvýznamného materiálu, kde se člověk dívá na bandu ožralých prasat a v podstatě se tam nic neděje. Na konec hodili pár videí rvaček, aby to mohli nazívat Hooligans, jelikož celý film byl o ULTRAS! Pan Volek to neskutečně zprasil! Nejspíš to bude nejhorší díl Kmenů.

• 3.12.2015  16:07

Supervizuální nic. Takový popis sedí nejlépe. Guy Ritchie se ubírá směrem mainstreamu (Hollywoodu), stále je tam jeho styl trochu "cítit", ale už to nestačí. Pro ty, kteří zbožňují RocknRollu, Lock, Stock and Two Smoking Barrels a Snatch, tak budou nejspíš zklamaní.Musím uznat, že "Superman" je sympaťák a akce je svižně natočená. Bohužel, mě tento film zklamal. Jen další z miliónů amerických remaků.

<< předchozí 1 2 3