Robocop (1994) (seriál)

Matně si vybavuji, že mě to v dětství celkem bavilo.

FC Cuervos (2015) (seriál)

Zajímavý námět, ale mexičané to pojali až moc jako telenovelu. Škoda.

Vlastníci (2019)

Vydržel jsem čtyřicet minut. Každá postava je určitě promyšlená, ale tato negativita a protivnost celého filmu mi nepřišla vtipná. Prostě mě to nebavilo.. Jen jsem se rozčílil.

John Wick 3 (2019)

Jednička byla celkem fajn. Dvojka blbost, ale pořád solidní choreografie soubojů. A trojka? Působí jako béčkový (až céčkový) akčňák s unreal scénami, které přebijí debilní dialogy mezi nezajímavými postavami. Až mě to přivádí k otázce: Jak mohl někdo vyhodit 75 Milionů dolarů, aby natočil takovou ptákovinu? Odpověď je jednoduchá: Protože to do pr*** vydělá 325 mil.

Zabiják & bodyguard (2017)

Hodnoceno po 20ti minutách. Dýl jsem to nedal. Tenhle typ komedií prostě nechápu.

Gotti (2018)

Tak zajímavá postava jako je John Gotti si nezasloužila tenhle film. Travolta se sice snaží, ale scénář je nůzný a táhlý. Zdaleka využítý onen potenciál pro kvalitní film z mafianského prostředí.

Plán útěku 2 (2018)

Po velmi slušné jedničce přišel pád..

Grimsby (2016)

Fekál roku! Nechápu, jak na to Mark Strong mohl kývnout. Bohužel tento druh humoru je teď populární.

300: Vzestup říše (2014)

Tak tohle mě absolutně nebavilo. Akční scéna= slowmotion. Digitální krev? Hektolitry digitální krve! Spousta lidí upravilo hodnocení na základě koz Evy Green.Proto těch 64%(můj názor) Bohužel dvojka "tříkila" se nepovedla.

Zocelovací kúra (2015)

"Ten největší" v novějším podání. Ferrell zase hraje dementa. Ostatně na tom postavil celou svoji kariéru.