The United Way (2021)

Cantona: ,,That's football that I have dream about." Eric to vystihl naprosto přesně. Příběh Manchesteru United je výjimečný. Spousta krásných záběrů a zákulisních informací. Plný počet!

Já jsem Zlatan (2022)

Fotbalového fanouška to zaručeně bude bavit. Tento snímek je v podstatě sonda do dětství a dospívání budoucí fotbalové superstar, která dobyla svět. Zajímavé herecké výkony. Oba představitelé hlavní postavy odvedli skvělou práci. Jejich motorika a intonace hlasu skvělé napodobuje Zlatana. Super film!

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

HELLO THERE...Všechna ta kritika zde v komentářích mi přijde trochu moc. I LOVE IT!

Sir Alex Ferguson: Nikdy se nevzdej (2021)

Sira Alexe bych vydržel poslouchat hodiny. Klidně by z toho mohl být i seriál, protože tenhle člověk je encyklopedie sportovního úspěchu. Nejlépe to vystihl právě Sir větou: ,,Somebody call it psychology, but I call it management."

MMA letem světem (2016) (pořad)

Výborný! Skvělý zdroj informací a o zábavný obsah také není nouze.

Statečné srdce (1995)

Byly doby, kdy se válečné filmy točily bez CGI. Byly to doby, kdy filmové bitvy vypadaly reálně a herci nemuseli skákat před zeleným plátnem.... Rozsah 170ti minut vůbec nevadí, protože má film tak silnou atmosféru, že vás chytne a nepustí. Dle mého názoru se jedná o nejlepší historický velkofilm všech dob (Gladiátor je těsně za ním).

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Můj oblíbený díl se ságy Harryho Pottera. Silná sentimentální chuť tohoto filmu, se mi snad nikdy neomrzí.

Pianista (2002)

Tento film mě skutečně zasáhl, protože zachycuje hrůzy války, které si v dnešní společnosti ani neumíme představit. Herecké výkony vsadí do děje i největší ignoranty. PS: Nechápu neopodstatněnou kritiku v některých komentářích.

V síti (2020)

Snad poprvé mi bylo u filmu tak zle. Všechna čest herečkam, že se do toho pustily.