Gotham (2014) (seriál)

Hodnoceno a komentováno po shlédnutí sedmi dílů: První (dejme tomu 4) díly mě bavili. Postupem času se ze seriálu stává monotónní a nudná záležitost, která tlačí na to, že malý klouček bude Batman a Gordon je drsňák se smyslem pro spravedlnost a uznejte, že Ben McKenzie není zrovna typ na drsňáka. Robin Taylor v celku dobře ustál roli Tučňáka. Dávám dvě, protože jsem ztratil veškerý zájem v dalším sledování tohoto seriálu.

Gotti (2018)

Tak zajímavá postava jako je John Gotti si nezasloužila tenhle film. Travolta se sice snaží, ale scénář je nůzný a táhlý. Zdaleka využítý onen potenciál pro kvalitní film z mafianského prostředí.

Grimsby (2016)

Fekál roku! Nechápu, jak na to Mark Strong mohl kývnout. Bohužel tento druh humoru je teď populární.

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Můj oblíbený díl se ságy Harryho Pottera. Silná sentimentální chuť tohoto filmu, se mi snad nikdy neomrzí.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Tento komentář se vztahuje na celou trilogii Hobita. Peníze jsou krásná věc, proto se tvůrci rozhodli v podstatě krátký román rozkouskovat do tří dílů. To je taky důvod, proč se ve všech filmech setkáváme s prázdnými místy a s postavami, které tam nemají co dělat.(Tauriel, Legolas), ale já bych jim to nezazlíval. Na začátku jedničky jsem zatlačil nostalgickou slzu a celkem dobře jsem se bavil. Jasně, bylo to daleko pohádkovější než Pán Prstenů, kde lítají střeva. Co se týče druhého dílu, tak už byl o něco akčnější. Za co je třeba pochválit tvůrce byl Smaug. Ten se fakt povedl. Třetí díl je jen bitva, z těch 144 minut je více než 80% jen válka. Zachraňování jeden druhého na poslední chvíli se objevilo nesčetněkrát. Legolasův "Matrix" s kusy věže? To už bylo trochu moc. Poslední díl byl nejslabší. Hodnocení trilogie: ****

Hotel Transylvánie 2 (2015)

Mnohem lepší než první díl. Zábava pro celou rodinu, avšak mnoho skrytých vtipů pro dospělé.

Hráči (2015) (seriál)

Komedie to není, pouze pár úsměvných chvílí. Je pravda, že by díl mohl mít alespoň 45 minut. Mám rád sportovní tématiku a seriál o zákulisí NFL si přece nemohu nechat ujít. Johnson je sympaťák a dá se říct, že právě on je důvod, proč si to lidé pustí. Slabší čtyři.

Hrdý na svůj klub (2014)

Náhodně jsem na to narazil na ČT Sport a musím uznat, že jde o povedený počin mapující celou historii Dukly Praha. Tolik významných fotbalových osobností v čele s Josefem Masopustem. Žádný jiný klub v našich končinách se nemůže pochlubit tak kvalitním dokumentem, jako je právě tento kousek.

Chata na prodej (2018)

A já se tak těšil. Snímek iritujících postav. Asi mi unikl smysl filmu..

Icarus (2017)

Pro ty co věří na ,,čistý" profesionální sport. Výborný dokument.