Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Horor
  • Krimi
  • Akční

Recenze (20)

plakát

Jumanji (1995) 

Super srandička pro celou rodinu. Vtipné, plné výborných triků. Příjemní hlavní hrdinové a jedno velké dobrodružství. Vřele doporučuji, pokud si chcete odpočinout a zasmát se a přitom chcete vidět kvalitní film.

plakát

Musíme si pomáhat (2000) 

Perfektní dílko, který dokazuje, že je náš film na světové úrovni. Chvilkami docela sentimentální, ale co naplat, k tématice tohoto filmu to rozhodně patří. Výborné herecké výkony, velmi dobře vykreslené charaktery postav. Hodně oceňuji, že film má odvahu ukázat, že rádoby dobří lidé můžou být vlastně špatní, a že by člověk neměl mít moc předsudků, protože se může splést. Hodně dobrý film o válce pohledem obyčejných hrdinů...

plakát

Absurdistán (2006) 

Perfektní námět, který je bohužel až moc reálný. Je až s podivem, že mě nenapadá jiný film, který by měl stejnou myšlenku. Na druhou stranu těžce pokulhávající scénář, podivné herecké výkony a nedotažená umělecká stránka. Takže, určitě doporučuji kouknout, ale hlavně kvůli základní myšlence... p.s. nejlepších je prvních asi deset minut :-)

plakát

Česká soda (1998) 

Nepatrně ujetá srandička, kde je skoro všechno divný. Tak divný, až je to místy skutečně i vtipný. Nedokážete-li se povznést opravdu, ale opravdu nad cokoliv, trefí vás u toho šlak. Pro ty ostatní: "Alles gute" uber alles. p.s. nikdy neodcházejte na toaletu, pokud máte na stole něco, co ještě po návratu hodláte pít :-)

plakát

Mr. & Mrs. Smith (2005) 

Tohle podle mého názoru nedává smysl. Manželé, oba čistě náhodou agenti a co víc, znepřátelených organizací (jak se jim to v rámci jednoho státu vůbec stalo?). Když zjistí, jak to s nima je, snaží se navzájem zabít (akorát se pokaždý děsí, jestli se jim to náhodou fakt nepovedlo). Prostě divný. To nedává smysl. Nejlepší scéna: jak pan Smith pozná podle padající lahve vína, že je jeho žena nějaká moc cvičená v postřehu. Nejhorší: jak se pak začnou prát ( manželé, co se milují, si nic nevysvětlují, nemluví spolu o tom co se děje, ale jak pochopí, že jsou oba agenti, vrhnou se na sebe a mydlí se hlava nehlava). Pan Smith svou choť přepere a pár minut po tom, co spolu vrkali u večeře, ji vší silou kope do břicha...Buď jsou tajní agenti totální magoři, nebo je tenhle film totální pič...blbost.

plakát

Účastníci zájezdu (2006) 

Náhodou perfektní komedie na které je vidět, že je hodně ze života. Kdo nikdy nezažil řidiče autobusu, pořád dokola opakujícího co se smí a co ne. Parta nesourodých lidí, kteří se najednou musí srovnat a fungovat spolu. Vtipný, lehký, příjemně plynoucí.

plakát

Zamilovaný Shakespeare (1998) 

Jo, tohle je přesně ten druh romantických filmů, co mám ráda. Krásné, roztomilé, něžné. Vřele doporučuji.

plakát

40 let panic (2005) 

Já nevím no, mně se to moc nelíbilo. Pár hodně vtipných scén, to rozhodně. Pobavila jsem se u toho, to neberu. Ale...přišlo mi to straaašně nevěrohodný. Že někdo může být ve 40 panic, beru. Ale aby měl vlastně tolik příležitostí a vždycky se něco na poslední chvíli pokazilo, to už je divný. Možná autoři mohli víc popustit uzdu fantazii a ukázat následky tak dlouhého půstu s větší mírou vtipné absurdnosti. Jedna mastrurbace a jedno čůrání se stojícím penisem je docela málo.

plakát

Bez dcerky neodejdu (1991) 

Hm, film který se snaší vyvolat náboženskou nenávist. Film, který říká, nesouložte s nikým z cizí kultury, páč nikdy nevíte, co z toho bude...Nemám ráda, když se mě někdo snaží manipulovat přes emoce, který tak jasně kalkulujou moji reakci...

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama