Requiem pro panenku (1991)

Zajímavé téma, výborné herecké výkony. Film mě zcela pohltil a mile překvapil. Tohle se Filipu Renčovi opravdu povedlo!

Karcoolka (2005)

Babička ve stylu Jamese Bonda mi přišla už značně přitažená za vlasy.

Chicago (2002)

Absolutně dokonalá hudba a taneční vystoupení. Skvělé herecké výkony. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů!

Tři ženy za letního večera (2005) (seriál)

Napínavá, tajemná a překvapivá podívaná. Už jsem tento mini seriál viděla dvakrát a ráda se na něj podívám znovu! Velmi mě zaujala i ústřední píseň.

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Výborná komedie s úchvatným Miroslavem Donutilem v hlavní roli. Nikdy nezapomenu na to, jak se jeho přičiněním "pudlik" rozstřikoval po jevišti!

Spalovač mrtvol (1968)

Ačkoliv nemohu na adresu filmu uvést jedinou negativní poznámku, knížka mne zaujala víc. Veškeré momenty překvapení a mrazivé pocity už jsem si odbyla při čtení.

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Do jisté míry ještě idylická atmosféra 20. let 20. století v Praze, k tomu výborné herecké výkony skvělých herců, zajímavé a napínavé detektivní příběhy, dobrý hudební doprovod. Takhle nějak si představuju kvalitní dílo.

Milenci a vrazi (2004)

Film mi napomohl k přečtení stejnojmenné knižní předlohy od Vladimíra Párala. Místy mi přišel i poutavější, jelikož vynechal četné nezáživné popisy, kterým se čtenář v knize nevyhne. A navíc - byl doprovázen poutavou hudbou.