Vzpomínky na lásku (2004)

První hodina klasicky romantická, s citem natočená ... a ta druhá hodina mě emočně zničila! 90%

Wimbledon (2004)

Tak tento snímek jsem si velice užíval! ... Od začátku je jasné, jak to skončí, ale filmu není co vytknout! Má náboj, osobitý humor a příjemné herecké obsazení! ... Také musím vyzdvihnout práci kameramana! ... Nečekaně kvalitní filmek!

Ztraceni (2004) (seriál)

GENIÁLNÍ A BEZCHYBNÉ - naprosto nejlepší filmařina všech dob! Co opěvuji? Námět, scénář, kamera, režie, hudba, herecké obsazení ... prostě vše! Dává to dohromady naprosto famózní seriál, který vyvolá opravdové EMOCE! ... Velké množství záhad vše umocňuje a při každém odhalení skutečnosti mi spadne dolní čelist! ... Většinu filmařských triků si už sice J.J.Abrams vyzkoušel v seriálu ALIAS, který se mi také líbil, ovšem zde to doladil k nevýslovné dokonalosti. ... Ale vše má svůj konec. Tolik emocí, že to ani člověk není schopný pojmout, vyvolal poslední díl a osud všech byl završen! 6 let nejlepšího seriálu všech dob uplynulo! :'-( A ač se záhady nevyřešily, byly to osudy postav, které celý seriál tvořily! Tudíž už stačí jen dodat to, čím celý komentář začal: GENIÁLNÍ!

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Mně se bohužel opakování toho samého pořád dokola geniální nezdá. Po 3. dílu to vzdávám! :o/

Mizerové II (2003)

Perfektní akční podívaná bez hluchých míst! ... Jen akce, akce, akce a vtipné gagy v podání Willa a Martina! Vítej filme v mé TOPce ;) Huuuuusaaaaa...

Šílený rande (2003)

Vidím samé negativní hodnocení!!! .... Čím to bude??? .... Za sebe můžu jen říct, že jsem se po celý film bavil. Vtipné hlášky se mi líbily, děj rychle odsejpal (spíš takové vaření z ničeho, ale na mě zapůsobilo) a ať už byly řeči Tary Reid sebevíce ulítlé - už jen kvůli jejímu hereckému obsazení jsem si film pustil! ... Tak mě za tohle hodnocení neukřižujte! :-D ... Myslím, že se najdou stovky horších komedií (když zpětně zavzpomínám)! ;-)

Dokonalá (2002)

Nebylo nic, co by mě nějak převratně ve filmu zaujalo, či překvapilo! ... V mém případě jsem celkem často koukal na čas, kdy už bude konec! ... Prostě tak trošku podprůměrná romantická komedie!

Lilo & Stitch (2002)

Nemůžu jinak, než 5*! ... Opravdu jeden z mála filmů, u kterých jsem se po celou dobu výsostně bavil! :-D Mohu jen doporučit! Stitch je perfektní postavička!

Wallace a Gromit: Úžasné vynálezy (2002)

Gastromat: 80%, Telemazec: 90%, Hi-tech fotbálek: 90%, Sněhulákotron: 90%, Turbovařič: 100%, Vysušenkovač: 70%, Gratuloid: 80%, Nebezpečnostní vesta: 80%, Spinkatron: 100%, Nákup č. 13: 90%.

Alias (2001) (seriál)

J. J. Abrams mě vždy překvapí! ... Seriál sice začínám sledovat až po jeho M-I:3 a (stále nepřekonatelných) 3 řadách ZTRACENÝCH, ale ani zde mě nazklamal! ... Spojte Jamese Bonda, Mission Impossible a Lovce pokladů říznuté trochou (jak jinak) sci-fi obohacené ženskou představitelkou a máte tu vážně cool seriál. Jako celek je vážně úchvatný a těch 5* přeci jen dám - i navzdory první polovině 4. série, což byl silně rušivý element (u prvního dílu 4. série jsem vážně jen kroutil hlavou a "smál se", dalšími díly se to jen zbytečně - bez souvislosti s hlavním námětem a myšlenkou - natahovalo)!