Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Polhreich je bůh gastronomie a zlatých českých hlášek.

Vtip (2001) (TV film)

Emma Thompson rocks. Úžasná naprosto ve všem, co jsem jí viděla. Těžko uvěřit, že je to ta samá, co jí podvádí Alan Rickman v Lásce nebeské nebo větší Harry Potterovi v Bradavicích. Smutné téma, realistické zpracování, skvělá Emma a super hudba.

Black Books (2000) (seriál)

toto proste neni muj salek kavy

Sex ve městě (2008)

Ackoli nejsem fanynkou serialu, ze ktereho jsem videla cca 3 dily, nahodou jsem to zapla na HBO a hele, ono se mi to libilo. Ackoli bych chtela mit tolik penez a zit v NY (kdo ne, ze) ani jsem tolik hrdinkam nezavidela. Hezky film pro holky plny saticek, prepychu, NEW YORKU a chlapu s happy endem, co vic ci prat.

Bláznovo zlato (2008)

jen kvuli navratu me oblibene dvojice Kate - Matthew

Past na rodiče (1998)

Miluju tenhle film, Nathasha Richardson a Dennis Quaid jsou krásný pár a je to z doby, kdy Lindsey Lohan ještě hrála a nechodila zfetovaná po večírcích. Několik nezapomenutelných hlášek a scének (hlavně z výletu do hor). Prostě klasika, kterou nelze popřít.

Nouzový východ (2008)

Hnusná doba, ve který bych fakt nechtěla žít. Skvělý film se zajímavým koncem, vynikající Kate a Leo. Ve vedlejší roli mě potěšila i Kathryn Hahn.

Prázdniny (2006)

Za čtyři jenom kvůli Kate Winslet. Láska nebeská to není, ani Notting Hill to není, je to o tom - SPOILER, jak si Američanka (pro mě naprosto nablblá) Cameron Diaz našla britského vdovce, co je navíc krasavec (a je zajímavý, jak si všichni od počátku myslí, že je kurevník) Juda Lawa. A zklamaná Britka Kate Winslet zase skladatele filmové hudby Jacka Blacka. Plus do toho zajímavá vsuvka se starým scénaristou. První film, ve kterém mi byl sympatický Jack Black a nějak jsem nemusela Juda.

Enigma (2001)

Celkem koukatelný film na nedělní odpoledne, ve kterém jsou hlavními tahouny herci v čele s Kate Winslet a Dougrayem Smithem, kterým zdatně sekunduje Jeremy Northam jako slizký tajný agent.