Comeback (2005) (TV film)

Opět zopakuju, že nemám ráda Krajča, ale v tomhle byl moc moc dobrej, k tomu smutný oči Radky Coufalový, drzá Kajnarová, Krajčo pějící Redla, bomba

Jesus Christ Superstar (1973)

Mám radši tu stageovanou verzi z roku 2000, interpreti mi nepřijdou moc sympatičtí a vůbec...

Jesus Christ Superstar (2000) (TV film)

Glenn Carter je JEŽÍŠ a Jerome Pradon je vynikající Jidáš, jako záznam z divadla dokonalý, má to šťávu pro mě mnohem větší než ta verze ze 70. let.

Chorus Line (1985)

Ačkoli je to muzikál a já miluju muzikály, ačkoli je to Attenborough, prostě mi to v hlavě nezůstalo tolik jako Hair nebo JCS, prostě tomu "něco" chybí, ačkoli nevím co

Pepi, Luci, Bom y otras chicas del montón (1980)

No, co k tomu říct. Plus je rozhodně Carmen Maura jako Pepi, kterou mám hodně ráda. Pobavila i Cecilia Roth jako modelka z prapodivných reklam, jinak je to ale divný film, hodně násilný, hodně "teplý" a rozhodně to je nakročení mého oblíbeného tvůrce do dalších vrcholů. Ale vadila mi podivná zápletka a ještě hloupější konec

Casino Royale (2006)

Vsichni, vcetne me, se desili Daniela Craiga jako Bonda, ale ono to vubec nevadi. Naopak vynikajici film, ktery jsem videla nekolikrat (a to je co rict), kde me hlavne prijemne prekvapil Bond jako zijici a myslici bytost, ktera se snad i zamilovala.....

Diamanty jsou věčné (1971)

Nejlepsi Bond stejne vzdycky byl a bude SEAN CONNERY..a toto je bondovska klasika