Dogma (1999)

Moje druha Smithovstina a vidim to asi tak, ze byt katolik, tak me asi trefi slak. Ano, bylo tam par dobrych vtipku, par dobrych hercu (proc si vsichni Alana Rickmana pamatuji jen jako Snapea?), mela jsem radost, ze vidim zase v necem na pul minuty Janeane Garofalo, ale jinak to pro me kultak fakt neni...a nebo mam nejakou divnou naladu

Protektor (2009)

Pořád jsem čekala, jaká to bude bomba, jak všichni hrají jak o život, jak super to má scénář..a ono nic...Plodková je mi ve filmu ultra nesympatická, Marek Daniel se sice snaží, ale je to málo, je to málo...jediné plus je zdrařilý vizuál a scéna s kolem, jinak pro mě osobně dost zklamání

Podivuhodné příběhy (1968)

Viděla jsem to ve francouzštině a to jen kvůli Jane Fonda, na kterou je tu opravdu pokoukání, je vidět, proč jí Vadim obsadil a následně si ji vzal. Koho ale musím vyzdvihnout je Alain Delon, který hrál jako o život a jeho filmy "zamlada" jsem opravdu super.

Příští ráno (1986)

Ackoli to natocil Sidney Lumet, Jane Fonda je stale uber sexy a Jeff Bridges je tu fakt peknej, pomerne me to nudilo a uz nejak od polovicky mi bylo jasne jak to skonci. Priznivci Jane at si pridaji jednu hvezdu, jinak je to dobry jako vypln kdyz jste sami doma nemocni

Vymítač ďábla (1973)

Po dlouhe dobe u ceho jsem se bala bez toho, aby to byla pi..ovina s hektolitry krve, usekanych koncetin a tak dale. Klasika zanru.

Smrt čeká všude (2008)

Napinave, se skvelym magorem Jeremy Rennerem, epizodky milacka Ralpha Fiennese, Guye Pearce a Evangeline Lily coby Jeremyho manzelky.

Přijíždí jezdec (1978)

Netradicni western, kde se nebojuje proti indianum, ale Jane Fonda si tu jako svobodna rancerka snazi udrzet svoje pastviny pred sousedem Ewingem v podani Jasona Robardse, ktereho kdysi odmitla. Ewing pak cast svych pastvin proda pro vrtna pole...Jane jako Ella je tu pekna drsnacka, ale celkove me to nejak extremne nebavilo. Caan je ale sympos

Lolita (1997)

Skvela hysterka v podani Melanie Griffith a o nic mene dobry Jeremy Irons.