Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Docela muzu. Kustka, Booth, Angela a Hodgins jsou fajn.

Sex ve městě (2008)

Ackoli nejsem fanynkou serialu, ze ktereho jsem videla cca 3 dily, nahodou jsem to zapla na HBO a hele, ono se mi to libilo. Ackoli bych chtela mit tolik penez a zit v NY (kdo ne, ze) ani jsem tolik hrdinkam nezavidela. Hezky film pro holky plny saticek, prepychu, NEW YORKU a chlapu s happy endem, co vic ci prat.

Sherlock (2010) (seriál)

Soucasne, chytre, nenudi, ale jen si nejak nemuzu vybrat hrdinu, co by mi vyhovoval tak, abych tomu mohla dat pet hvezdicek.

Show Catherine Tateové (2004) (seriál)

Ta zenska je dabel......uchvatny..tlumocnice nebo hodina francouzstiny je dokonala

Single Man (2009)

Colin Firth opustil na chvíli svojí Mark Darcyovskou škatulku a díky bohu za to. Jeho George je takový ten anglický typické profesor, který se nemůže srovnat s tím, že jeho přítel Jim zahynul při bouračce. Rozhodně bych vypíchla pro mě skvělou kameru, na pohled je to prostě skutečně příjemný film. Mathew Goode pak vystupuje z minulosti aby demonstroval, o co všechno George přišel. Osobně jsem nepochopila účel postavy toho španěla a konec mě zklamal totálně. Konec tenhle film připravil o hvězdičku. Julianne Moore dokonalá a její postava, ač okrajová, skvěle napsaná. Uff, půjdu znova, líbí se mi i ten plakát.

Sjezdař (1969)

Skvela kamera, skvely Rob Redford, ale nastval me ten konec...vyborna sonda do drevnich dob lyzovani, kdy sportovci na zajezdy jezdili vlakem a realizacni tym se skladal ze tri lidi.

Skalpel, prosím (1985)

Uff, puvodne jsem nechtela dat pet, ale kdyz cloveka neco zasahne hluboko do srdce, tak proste musi. Hlavne at si to nikdo nepousti pri depresi, rvala jsem jako zelva. Vynikajici, VYNIKAJICI Miroslav Machacek, skvela kamera a ten Motol je porad stejne hnusnej.

Skyfall (2012)

Kdyz jsem se poprve dozvedela, ze Bonda bude hrat Craig, tak si rikam, ze se nekdo zase zblaznil. A ejhle, skvele Casino Royale, uz ne tak super ale i tak fajn Quantum of Solace a opet skvely Skyfall. jen jsem si vzdycky myslela, ze James Bond je kryci jmeno. M = Emma - genialni. Tleskam Judi Dench. A novy M - muj milacek Ralph Fiennes, skvely zaporak Bardem. ...

Slunce v síti (1962)

Vynikajici atmosfera, krasna kamera a nekdy jsem ani nevnimala, ze je to cernobily film...je to smutne a krasne...