Lovec draků (2007)

Dosud jsem nevěděl, jaká byla situace v Afgánistánu před příchodem Sovětů a následně Talibanských či USA. Taktéž jsem se dozvěděl, že pouštění draků není jen o tom, že něco letí a mám to na špagátku :-D ... ale to stále není všechno, co díky shlédnutí Lovce draků člověk získá. V poslední době v Evropě a hlavně u nás narůstá nenávist vůči muslimské komunitě - to je sice na dlouhé povídání. Nicméně pro všechny tyto zatvrzence - mrkněte!

Zúčtování (2016)

Poslední dobou málokdy tady udělím 5*, ale tenhle snímek je jasnou ukázkou toho, že ještě není všem peckám konec. B. Affleck zabodoval.

I Am Bolt (2016)

Náhled do zákulisí života nejrychlejšího člověka historie. Dnes sice končí, ale dokázal mnohé ... navíc dokument se ho snaží zachytit, tak jak by jsme si ho měli pamatovat.

Bella a Sebastián (2013)

Okupované Francouzké Alpy v plné kráse doplněné dobrodužným příběhem kamaradstvím mezi fenkou a klučinou.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Hned po první scéně mě napadlo, zda tudle tu blbost nenatáčet stejný blb jako u Rychle a zběsile 8. Pač gravitace a fyzikální zákony tu opět neplatí ... jediné plus je tu účast Donnie Yen a S.L.Jacksonam, ale přesto radím nepouštět ;)

Rychle a zběsile 8 (2017)

Poslední dobrý díl série byl třetí ... od té doby je to čím dál větší kravina, která kupodivu lidi stále láká. Pravdou je, že díky obsazení donutila i mě se podívat, ale takovou už fakt ne!!!

Power Rangers: Strážci vesmíru (2017)

Původní nováckej seriál jsem tehdy žral, ale teď na to člověk samozřejmě pohlíží s klepáním na čelo, nicméně u tohoto znovuoživení tomu nebude jinak. První půlhodinka bavila .. sranda, kamarádství, prostředí ve škole, seznamování s novými schopnostmi. Ale jakmile vlezou do mim. lodi, tak to šlo dolů jak po schodech v paneláku ...

Za každou cenu (2016)

Velké překvapení ... stará škola z Texasu, která ideálně vystihuje film pro chlapy!

Mumie (2017)

Ještě před shlédnutím jsem slyšel spoustu negativních reakcí. Ale když člověk ví, že tam hraje herec, který si nevybírá špatné filmy, tak jsem prostě musel vidět. A nesouhlasím - dokonce bych řekl, že se nejméně vyrovnáv původní. Sice tu není tolik komediálních prvků, ale přesto akce je víc než dost. Co bych vytknul, tak je výběr herečky Ahmanet a zombie přisluhovače.

Viking (2016)

Vikingové sice v příběhu mají menší roli, ale jinak to s názvem prakticky nesouvisí. Začátek chaotickej a hlavně ani nebavil, ale dal jsem šanci a hle ... velmi příjemně se to rozjelo. Obzvlášť chválím výběr prostředí, kostýmy, výpravu a choreografii. Rusové mají vůbec specifický styl natáčení filmů .. znovu u mě stoupli.