Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Stejně jako pv případě prvního dílu. Děj stupidní, naprosto o ničem, ale celé to zachraňuje slušně natočená akce a parkurové dovednosti, takže 45%.

Mrazivé peklo (2008) (TV film) odpad!

Tohle mysleli opravdu vážně? Bez přehánění nejhorší horor všech dob! Tragické triky a ten Yeti vypadal jak nějakej dědek z ústavu. Opravdu hodně mizerně natočené! 1%

Umlčeni (2008)

Hrozně tmavý film, čímž se zřejmě maskuje nízký rozpočet. Jinak je to vcelku napínavá podívaná, ale hrozně natahovaná, tohle celé by se klidně smrsklo do epizody 20ti minutového seriálu...42%

Krvavý Valentýn (2009)

Vcelku rozporuplné názory a recenze, já se ale přidávám na stranu těch, kteří tvrdí, že je to jedna z těch lepších vyvražďovaček, takhle nápadité smrti, to se jentak nevidí, navíc jsem se vůbec nenudil 68%

Noční autobus (2008)

Vcelku povedenej napínavej thriller/horor o šíleném řidiči nočního autobusu, žádné extra šokující zvraty, ale přesto vcelku originální snímek 65%

Kdopak by se vlka bál (2008)

Jeden z těch lepších současných českých filmů, ale přesto mi to přišlo o ničem, přišlo mi to jakobych sledoval jeden ze současných primáckých resp. nováckých seriálů, jenom to bylo trochu lépe natočené 46%

Znovu 17 (2009)

Na komedii málo vtipu! Šampoń Efron se tam nehodí a navíc je to hrozivě klišovité. 40%

Peklo s princeznou (2009)

No nebylo to až takové peklo jak jsem čekal..ale faktem je, že jediné co mě zaujalo byl ten see-through princezny Voříškové, jinak celkem nezáživná česká pohádka 35%

Strážci - Watchmen (2009)

Tři hvězdy čistě jen za vizuální zpracování. Děj mě nezaujal, pro mě hrozná zplácanina...navíc přehnaně dlouhá!

Milionář z chatrče (2008)

Zklamání roku! Teda ne že by to bylo špatné, ale tolik ocenění si to nezaslouží...čekal jsem spíše příběh...ale celý film je jen o flashbacích a navíc pasáže ze života hlavního hrdiny jsou nudné a navíc celé je to klišovité 55%

Časové pásmo bylo změněno