Yes Man (2008)

Jim Carrey zpět ve formě! Není to sice až tak výborné jako film s podobným tématem Lhář, Lhář, ale i tak nadprůměr a jedna z nej komedií poslední doby 75%

Velcí bratři (2008)

Čekal jsem trochu víc, první půlka je docela nadupaná přisprostlýma vtípkama, ale v té druhé film trochu ztrácí dech, Sex Drive vítězí na plné čáře 58%

Austrálie (2008)

Vcelku dobrá dobrodružná podívaná s nádhernými záběry Austrálie, ovšem ta délka ta délka...v druhé části už film dosti nudil 60%

Desatero (2007)

Film rozdělený do deseti povídek....některé byly vynikající (dva závistivý sousedi nakupující CT nebo ta kde doktor jen ze srandy nechal v pacientce nůžky :D) některé byly ale celkem slabé, celkově lehkce nadprůměrná zábava 60%

Nestyda (2008)

České komedie tohoto typu nemám rád. Jsou nudné, nevtipné a zcela bez pointy, či nějakého poselství. Ani Nestyda není vyjímkou, stejně jako třeba Medvídek 25%

Vy nám taky, šéfe! (2008)

I když nejsem příznivcem novodobého českého filmu, tak tento byl místama alespoň celkem vtipný....narozdíl od věech těch medvíkdů a nestydů, kde jsem jen kroutil hlavou jak se to může někomu líbit... 45%

Tobruk (2008)

Bezpochyby nejprofesionálnější český počin vůbec. Přesto celkově vzato jen lehce nadprůměrné válečné drama 60%