Bod obnovy (2023)

Bravo! Na ČR podmínky fantastické. Jasně, je vidět limit v rozpočtu, ale vše chytře, vtipně a elegantně vyřešené. Originální námět, neotřelí herci, parádně natočené, vše funguje - hudba, kamera, detaily ve scénáři, napětí, tempo atd. Dávám +1* jako ocenění, že tu může vzniknout konečně něco autentického.

Zabiják (2023)

Zcela zbytečný film.

Sexuální výchova - Série 4 (2023) (série)

Další série již prosím ne! Ve 4. řadě ubylo sympatických charakterů a objevují se naopak takřka výhradně nesympatičtí. Příběh tuctový, už je to omílání téhož dokola, dokoukáno zcela ze sentimentu a setrvačnosti. A kam zmizel ten humor, který zdobil předchozí série? Hrůza.

Barbie (2023)

Pitomé, o ničem. Totální vata bez humoru k zasmání. Sekvence proti stereotypním předsudkům o ženách, která k tomu jako nástroj využívá stereotypní předsudky o mužích.... ach jo.

Já, Tonya (2017)

Dobrý hudební výběr. Kdyby to nebylo pravdivé, tak je to báječná vidlácká groteska, především střední část.

Hlas pro římského krále (2016) (TV film)

Vtipné jsou ty scény ze 14. století v perfektně upravených francouzských parcích.

Tísňová linka (2013)

Vcelku napínavé, ale ten americky iracionální (byla i vlajka v pozadí) závěr to zabil.

France (2021)

Takový ten film, který vůbec neubíhá a kontrolujete, kdy už to skončí (a zjistíte, že jste teprve v půlce). Režisér zřetelně se slabostí pro Lea Seydoux, o které jsme se dozvěděli, že umí brečet na kameru. Zcela nevtipné, myšlenkově ploché, dějově nějaké.