Once (2007)

Home video o tom, že Glen umí zpívat, což stejně všichni vědí. Od poloviny si člověk na ten amaterismus zvykne, ale tak dementní dialogy už jsem vážně dlouho neslyšela. Soundtrack jednoznačně lepší než film.

Ong-Bak 2 (2005)

Při větě "Kde je můj slon?" jsem dostávala nekontrolovatelné záchvaty smíchu a od mentálního kolapsu mě zachránil dostatek alkoholu a přetáčení vpřed... ale i tak, několikaminutové vybíjení domu patro po patru je dokonalé. Bruslaři, Lateef a Jones dobří, sloni nic moc, Tony super. Kdyby někoho napadlo sestříhat to na půl hodiny, bylo by to dobré a děj by dával smysl stejně málo jako takhle.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Prijemny prumer, ale vyvoj mezi sezonami potesil natolik, ze jeste stale vyckavam, kdy se zacnu nudit...

Osamělý vlk McQuade (1983)

Coogan po norrisovsku - romance v bahně, bondovský liliput, auto snů a pivo.

Osm hrozných (2015)

Film, který si v polovině stopáže sebevědomě podkopne nohy a ustojí to. Kombinace velkého ega a sedmdesáti milimetrů.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Roztahany a plochy pseudoart ve kterem se az po deviti hodinach zacne neco dit. Svym zpusobem to ma hodne spolecneho s fenomenalnim shitem Jupiter Ascending.

Ostrov (2016) (pořad) odpad!

Za vyhru by som si kupila tazne kone ktore maji jen ve Francuzku. Bizar casting (Riso, Spanel, Marko, namisto typicke vegetarianky je tu nekdo, kdo ji jen kureci - nicmene ostatni ji stale rikaji veganka) typicky pro prostreno z vesnice v jeste horsi rezii a produkci (prostrihy rozhovoru do soutezi - wtf, spoilery, strasny moderator, zpraseny RI, zbytecne sceny a reci vedouci k trem dilum misto jednoho - ve kterych se narozdil od Australske mutace nic nedeje, pribor od mall.sk jako odmena, vypadavani mimo kmenovky, bizar). Druholigovy fail a totalni neschopnost okopirovat funkcni format (kterou nejlip vystihuji mikro papiry na kmenovce). A az zase nekdy reknu, ze RI je debilni, pripomente mi tuhle mutaci, chce se mi umrit smichy (a v tom dilu jeste posta pro Marka, totalne debilni soutez a navsteva medika jak ze Strepin - desaty dil je sen!). A btw, heslo slovenskeho ostrova je "porazit a prezit", coz vysvetluje vse. A rozdeleni vyhry, lol.