rykardo

rykardo

Richard Vodička

okres Karlovy Vary
adiktolog a PV admirer...

homepage

34 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Texaský masakr motorovou pilou (1974)

  Neoddiskutovatelnej kult a naprosta nezbytnost pro kazdeho, kdo sebe sama vidi jako horroroveho fandu !!!!!!! Ackoliv ubehlo vic jak tricet let od natoceni, nema to chybu.., fakt hodne dobre investovanejch 70000 tvrdejch americkejch penez ve sve dobe....Film, z kteryho vychazi rada soucasnejch rejzu a neni se co divit !!!!! Nebudu to natahovat.., proste brat vsema deseti !!!!!

 • poster

  Půlnoční expres (1978)

 • poster

  Svatá krev (1989)

  Nezbyva mi, nez souhlasit s Paldinim a Terminusem...., HOLY BLOOD je od sveho zacatku az do sameho konce naprosto originalnim a jedinecnym vizualnim zazitkem, i kdyz pravda, misty zaroven i dost syrovou a pomerne brutalni podivanou, navic umocnenou pro nekoho asi jen tezce stravitelnym pribehem, plnym bizarnich postav..., to vse dohromady vsak vytvari naprosto kompaktni celek, po jehoz shlednuti jsem doslova a do pismene lapal po dechu...Tohle se opravdu Jodorowskymu povedlo a jenom me trochu mrzi, ze jsem doposavad nemel tu prilezitost, shlednout jeho starsi vecicky, jako napr. HOLY MOUNTAIN ci EL TOPO, ackoliv je mi jasne, ze to je zanrove asi trochu nekde jinde...Jeste bych rad vyzdvihl jednu zasadni vec na tomto snimku a tou je hudebni doprovod k celemu filmu..., jako dlouholety fanda latinskoamericke muziky, sambou pocinaje a bossa novou ci mambem konce..., za soundtrack davam Jodorovskymu SEST hvezd, protoze to byla jizda, na kterou dlouho nezapomenu.....Diky pane Jodorowsky !!!!!

 • poster

  Singapore sling: O anthropos pou agapise ena ptoma (1990)

  VŠBDaOZ aneb Vysoká škola bizáru, dekadence a obscénních zvrhlostí... Pro mě osobně už dávno kultem... Moderní a vysoce stylizovaný noir-artsploitation, jehož notně zvrácený smysl pro humor bude pro někoho asi jen těžce skousnutelnym oříškem... Pouze pro opravdové fajnšmekry a labužníky .-).-)

 • poster

  Taxikář (1976)

 • poster

  Ex Drummer (2007)

 • poster

  Pro pár dolarů navíc (1965)

 • poster

  Hodný, zlý a ošklivý (1966)

 • poster

  Podraz (1973)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace