Za rozbřesku (2006) (seriál)

Pěkný seriál. Ale po pár filmech je ten začátek opravdu stereotipní. Jinak docela dobrý nápad a docela i skvělé obsažení.

Solomon Kane (2009)

Hodně dobrá a poctivá středověká řežba. Nejni to jen o jednom hrdinovi, ale je to krásný příběh ze středověku. Opravdu mě to moc natchlo.

Machři (2010)

No. Jedna z podarenejších sandleroviek. Ja ho nejak extra nemusím. Film je slušne vtipný. A ako vždy nie kvôli Sandlerovi. Mám pocit, že Adam sa s zameraním na komédie minul. 95% humoru musia obstarať iné postavy. Nielen tu vo všetkých jeho filmoch. V tomto filme ako vždy dobrý Rob Schneider aj s jeho s celou jeho "rodinkou". Pobaví aj Buscemi, Spade a celkové vtípky v rámci partie, ale aj rodín. Škoda, že si neodpustili ten americký humor (rozumej prdenie atd.). Ale zazlievat niekomu, ze robi americký humor v filme pre americké publikum? S mojím filtrom, keď to, čo ma baví si užívam a čo mi vadí ignorujem, to bola dobrá komédia.

Nabít a zabít (2006)

Ani nepamatuju kdy naposled mě potěšilo hraní někoho z tej mladší holyvůdské generace po všech těch nehereckých na póze postavených kreacích pánů Patizónů,Katčerů a jim podobných. Takže Harnett -no budiš,ostatní taky,film bavil, ale ten konec! Nesnáším hepáče u romantických obluzovadel,natož u tohodle. Ale kouknu na to za čas klidně znovu,jen to před koncem tentokrát vypnu.

Wanted (2008)

Tak bohužel sem se musel přemáhat abych nedal odpad. Chápu jednu hvězdičku za herecké obsazení, ale kde jste vzali ty ostatní ? Film sám o sobě je jedna velká nuda. Celý tenhle film jsem měl chuť odejít. Role jsou tak přehrané až je to trapné. Některé scény mi přisli opravdu velice směšné a chvílemi jsem si říkal jestli to opravdu myslí vážně a jestli jsem náhodou nešel na nějakou parodii na tento film. Těšil jsem se na akčňák na který budu dlouho rád vzpomínat, ale na tohle už se v životě nechci znovu dívat!

Zlodějská partie (2009)

Poměrně dobrý film s hodně dobrýma hercama.Ale nepodařilo se z toh vměstnat tolik jak jsem očekával.Vše bylo předvídatelné až na ten konec i díky tomu zvyšuji hodnocení) scénář je taky celkem hloupý,reklama na iPhone je taky poněkud trapná.Ale kdo nehledí na věci typu je tam iPhone atd... celkem se pobaví.

Kontrakt (2006)

Film mě zaujal. Líbil se mi příběh a herci výborný. Moc se mi to líbilo

Legenda o slavném návratu (2000)

Konstelace, kterou jsem dlouho hledal: výborná hudba, dojemný příběh, dokonalá atmosféra, sportovní prostředí, neuvěřitelné herecké výkony a nádherná Charlize...Nemůžu jinak, takhle si představuju pětihvězdičkový film.

Jumper (2008)

Čekal jsem absolutní průser,v důsledku čehož jsem si Jumpera nakonec v pohodě užil.Nic hlubokého,ale efektní jednohubka s topornými herci a svižným tempem.Někdy prostě stačí i málo.