Dálniční hlídka (2019)

Vôbec mi nevadí, že zločincov nie je vidieť. Hlavne, že vidíme Kevina.

Dokážeš udržet tajemství? (2019)

Vedela som, že pôjde nejaký dobrý nedeľný film, tak som vydržala úvodné animované titulky. Nevedela som, čo to bude zač, ale tušila som, že film nebude animovaný, ale normálne hraný. Zo začiatku prišla scéna z práce, kde sa hlavná hrdinka zamýšľala nad správaním ľudí, ako málo prejavujú svoje vlastné ja a ako sa zvyčajne štylizuju do niekoho, kým by len chceli byť alebo si myslia, že by takí mali byť. Sedí na firemnom stretnutí a zdá sa, že vôbec nerozumie svojej práci. Toto mi bolo dosť blízke, pretože začiatky v práci asi každý zažil, tak som pozerala ďalej a hneď sa mi film zapáčil. Hlavná postava mala zaujímavý štýl správania i obliekania a dosť som sa a ňou stotožnila. Určite film odporúčam, je to pohodova komédia.

Queen & Slim (2019)

Dvaja černosi na úteku pred zákonom. Road movie, kde sa dialógy striedajú s hádkami, zábery na krajinu s útekom. Ústredná dvojica sa stretáva náhodne cez Tinder, čo je spomenuté len na začiatku filmu. Možno by ich prvé stretnutie bolo aj posledným, keby jeden z nich nezabil belocha. Zhodou okolností je Queen právnička a má aj strýka, ktorý má pre ich čin pochopenie.

Umění tančit v dešti (2019)

Pripomenulo mi to film Psí život. V skutočnosti v ňom Kevin nehrá, iba pre požičal psovi hlas. V originály to musí znieť super, podľa ukážok. SPOILER: Psaci film o múdrom psovi, ktorý sa nakonci reinkarnuje.

Já, knedlíček (2018)

A ja som si aj knihu kúpila, je to taká young adult literatúra. Fim bol zo začiatku trošku smutný, ale ku koncu tam boli už aj vtipne scény a nahlas sme sa smiali, naj bol program na konci, kde už to bol aj muzikál. Pátosu a prejavom sa nevyhnete.

Padesát odstínů svobody (2018)

Ideálne ísť si to pozrieť so svojou polovickou, chlapov poteší kriminálna zápletka a ženy romantika. Čo viac si priať od toho filmu, príjemne strávený večer.

Yellowstone (2018) (seriál)

Prvá séria super, druhá začala sľubne, len ten koniec jedného dielu ako sa náhodne stretli v bazéne a tie pohľady na seba a v tom koniec, tak to bola čistá telenovela.

Královská zima (2017) (TV film)

Veľmi nepravdepodobné, že by sa niečo takéto stalo. Ale inšpirované to je určite britskou monarchiou.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Niekoľkokrát videný film. Páčila sa mi hudba, vytvárala napätie. Videli sme Kevina v novej polohe zápornej postavy a moc mu to seklo.