• Krátkometrážní

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Trapnej pořad,kterej uvádí dva puberťáci,kteří si stahujou videa z netu a dělaj si z lidí srandu...Je to taková napodobenina Natočto,až na to že tam to lidi aspoň chtěli uveřejnit...Mě to přijde jako naprostá nuda a ani se mi to nezdá vtipný.

The Teen Choice Awards 2009 (2009) (pořad)

Líbilo se mi vystoupení Miley Cyrus,Black Eyed Peas a taky jsem ráda,že vyhrála i Britney Spears.

Divoška (2008)

Obyčejná teenagerská komedie.

Mamma Mia! (2008)

Jeden z nejlepších muzikálů pro mě.Hlavně díky písním od ABBA a skvělým hercům.Jinak je to prostě komedie,nemůžete brát tento film vážně :)

Mentalista (2008) (seriál) odpad!

Další naprosto zbytečný kriminální seriál s nějakým chlápkem,který si myslí jak je kdovíjak vtipnej,přitom se mi to zdá akorát trapný...Ztráta času!

Sedm životů (2008)

Dávám *** za ten konec.Jinak se mi to zdálo takový nudný,ani jsem to moc nepochopila,ale na to že je to drama a romantický to patří spíš k těm lepším filmům.

Vražedná hra (2008)

Celkem dobrej film ale i celkem nuda.Myslím,že se to jen pořád opakovalo dokola,kecání,hrála hudba,pak někdo umřel atd. Jinak ten konec ušel.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Co jinýho byste mohli čekat od Rodrigueze než úchylárnu s pár nechutostmi?Musím ale uznat, že i tak jsem se bavila, i když to byla vlastně taková vtipná "kravina",musím dát prostě *****

Hodina duchů (2007)

Fantasy/Horor/Thriller tak to bych vážně neřekla...připadalo mi to spíš jako teenagerská komedie a nebo horor pro 5ti letý děcka...Jinak výkony herců taky stály za h***o stejně jako celý film.Jednu * dávám za nápad.