Hovory s TGM (2018)

Je to spíše zajímavý, ale dobrý dokument. Myslím, že Huba i Budař udělali přesně to, co se od nich chtělo. Zbytečně nepřehrávali a nedramatizovali. Tento snímek se určitě nedostane do hlavního vysílacího času například na TV Barandov (film je totiž smysluplný), takže se obávám, že moc diváků ho neuvidí. V každém případě více takových „filmů“!

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 2 (2014) (série)

Druhá série je určitě lepší než jednička. Stále platí, že neopotřebujete znát filmy, ale určitě je nutné vidět předchozí sérii. Je až neskutečné jako moc se postavy změnily a "vyvinuly".

Agenti S.H.I.E.L.D. - Série 1 (2013) (série)

Je to perfektní způsob, jak si zpestřit čekání na další film Marvelu. S.H.I.E.L.D. se určitě nemá za co stydět. Tak jako každý seriál má své slabší chvilky, ale určitě převažují ty lepší! Výhodou seriálu je i to, že se na něj může dívat někdo, kdo není úplný maniak do Marvelu. Samozřejmě je lepší, když se dívá někdo, kdo viděl většinu filmů a četl pár sešitů, ale na své si přijdou i příležitostní diváci Marvelu.

Agent Carter (2015) (seriál)

Zajímavé propojení filmů Iron Man a Captain America. Určitě se na seriál nemusíte dívat kvůli dalším souvislostem co se Avengers týče. Nicméně tu a tam se s nějakou poznámkou, která se v seriálu vyskytla setkáme. Za mě určitě doporučuji, je to další dílek v "Marvel skládačce".

Deadpool 2 (2018)

Vtipné, akční a zajímavé, ale furt je to stále moje nejmíň oblíbená FILMOVÁ postava Marvelu. Scény, kde je Colossus nemají chybu. Ryan Reynolds opět nezklamal. Je neskutečné, že i v "takovém" filmu můžeme najít jedno velké životní moudru: "Každé své rozhodnutí pořádně zvaž, protože to může být životní rozhodnutí."

matka! (2017)

Možná by mě to i bavilo, kdybych byl na stejné vlně jako tvůrci filmu. Bohužel nevím co za drogy brali. Spousta otázek, žádné odpovědi. Odpad jsem nedal jen proto, že to občas vypadalo, že by to mohlo dávat smysl.

Dívka ve vlaku (2016)

Film, který už možná nikdy neuvidím. Ne proto, že by se mi nelíbil, ale proto že je natočen pro jedno podívání. Film může pro někoho působit zmateně, ale konec "dobrý" všechno "dobré".

Chart Show (2017) (pořad) odpad!

Naivně jsem si myslel, že to bude pořad o hudbě. Po deseti minutách jsem byl vyveden z omylu. Připadá mi to jako nepovedený mix (Kufru, Esa, Tváře)

La La Land (2016)

Možná kdybych od toho neočekával tolik...u první půlky jsem málem usnul. Druhá byla o něco lepší, proto dvě hvězdy. Písně nejsou příliš chytlavé, což je u muzikálu velké mínus a po konci filmu mi v hlavě nezněla žádná melodie. Upřímně nechápu co způsobilo takový "La La Land bum"

Smrt stopařek (1979)

Když jsem to viděl prvně tak mě to spíše nudilo, ale při dalším shlédnutí sem tam nejspíš viděl něco co mi prvně uteklo, na svou dobu perfektní detektivka, ale mě osobně se příliš nelíbí zakončení celého příběhu.