Ladislav Meliško Superstar (2013)

Natočiť dokument o Meliškovi malo potenciál. Po prvých 20-tich minútach to už bola vyslovene tragédia. Preto dávam 1*

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Ak by som mal zhrnúť všetko zlé zo série Byl jednou jeden polda, tak tento výplod by nedosahoval ani takú kvalitu. Nerozumiem, ako mohlo niekoho napadnúť natočiť takýto film.

Moje máma vaří lépe než tvoje (2015) (pořad)

Piękna hrôza. Niečo pre nenáročnejšieho slovenského diváka- robenie si srandy z postihov druhých, ktorí chcú zažiť svojich 5 minút slávy a poprípade aj zarobiť pár euráčov do rozpočtu.

Domov, sladký domov (2015) (pořad)

Michal Hudák nikdy nebol mojím obľúbencom, no to nič nemení na tom, že tento formát je dosť zlý. Je to taký slabý súrodenec show Milujem Slovensko. Pár vtipných momentov- ale naozaj iba pár- to z biedy nevytrhne. 10%

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

A co jako voe?! Duranga voe! Zaujimavý snímok, pre undergroundových divákov ako stvorené.

Kolabs (2015) (seriál) odpad!

Najhorší sitkom, ktorý som kedy videl. A to nepreháňam... Naozaj neviem, kto sa na tom zasmeje.

Uprchlík (1993)

Jeden z tých filmov, ktoré ma bavia aj po viacerých videniach. Skvelá akcia, výborné herecké výkony... U mňa je to 100%

Srbský film (2010)

Rozporuplné pocity- Srpski film je aj pre mňa najodpornejší film, ktorý som kedy videl. Je tu ale jedno ALE- spôsob, akým sú zobrazené všetky temné stránky dnešnej spoločnosti- začína sa to ako inak peniazmi a pokračuje násilnosťami, detskou pornografiou, drogami, vraždami a záver je už iba taká ¨čerešnička zvrátenosti.¨ Určite neodporúčam pozerať slabším povahám.