Co jsme komu udělali? (2014)

Úžasná komédia, francúzov milujem. Perfektní charizmatickí herci. Super gagy. Príjemné odľahčené s vinikajúcim Christianom Clavierom. Typický francúzky strik rodinného filmu a komédie. Otec posledného ženícha sa teda podaril :) "Já je zbiju!" "Zbiješ?" "Áno, zbiju" :) 5*

Ztracen v džungli (2017)

Akože dobré, fajn. Uveriteľné. Nenudilo, pobavilo a trošku to bolo aj hnusné :) Všetkého akurát a taká jednohubka na nudný večer.

Lásky čas (2013)

Taký mix Osudového dotyku a ženy cestovateľa v čase. Milé, príjemné aj emotívne. Herecky perfektné a na prekvapenie viac vtipné ako niektoré filmy s označením komédia. Ďakujem za tento príjemný filmík z prostredia Anglicka.

Dunkerk (2017)

Tu je vidieť, že dokonale natočené scény, atmosféra vojny a mrazivá hudba Hansa Zimmera nemusia stačiť. Stotožňujem sa s Pomom. Naozaj efektný film, ale s chaotickým strihom, ktorý mi vadil a bez akýchkoľvek emócii. Necelé dve hodiny síce zbehli a nuda nebola, avšak čakal som od Nolana asi niečo iné po Inception a Interstellar. Škoda

Hans Zimmer v Praze (2017) (koncert)

Videné naživo z veľkej blízky! DVD je tiež silný zážitok. Z celého turné som rád, že vybrali pre natáčanie Prahu. Zimomriavky sú zlomok toho čo mi hudba Hansa Zimmera roky dáva. Ďakujem za tohto Pána skladateľa. Jeho hudba ma posúva v živote vpred. Keď som smutný, rozveselý ma, keď som nahnevaný ukľudní ma. Keď sa potrebujem sústrediť na prácu, je to ideálna voľba, ktorá nikdy neomrzí. Plný počet, není o čom.

Čára (2017)

Pre mňa prvý Slovenský pozerateľný film :) Nič extra, ale neurazilo :)

Stranger Things (2016) (seriál)

Po zhliadnutí druhej série dávam piatu hviezdu :) Super, krásne natočené. Funguje tam všetko, chémia postáv, humor, strach, scifi prvky, kamera, réžia, no proste všetko. Poklona malým hercom, ktorý to vzali viac než profesionálne. Kľudne by som bol rád, keby bratia Dufferovci natočili pre mňa celovečerák Half Life. Po tomto viem, že by to bola krásna podívaná :) 100%

Trezor (2017)

Verte Neverte v 1,5 hodinovej verzii alebo Bunker smrti v inom podaní. Zas tak zlé to nebolo. Nápad je myslím originálny, keby to trošku lepšie potiahli, mohol z toho byť mega zážitok. Ale takto je z toho jednohubka, ktorá neurazila ale ani nenadchla.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Toto je návrat teda ako prasa. To snáď nemyslíte vážne milí tvorci. Už dlho sa mi nestalo, aby som nedopozeral film do konca a znechutene unudene ho vypol niekde za polovicou. A už vôbec sa mi to nestalo pri filme s Vin Dieselom v hlavnej role. Tých pár biednych vtipov film nezachráni. Čakal som viac. Aj viac Gibonsa a celkovo ak to mal byť priemer tak tam malo byť viac všetkého. Sklamanie...

Transformers: Zánik (2014)

Čo Bay ešte nevidí, že Transformeri už nie sú dávno in? Všetkých transformerov mimo jednotky má mimo červených čísel. Tak sa pýtam prečo? 13 hodín je kvalitatívne omnoho vyššie, tak prečo nie je viac takýchto filmov? Vyser sa už na robotov Michael!!!