Gangubai Kathiawadi (2022)

První hodina super,, pak se to dost rozplizlo, hlavně po dějové stránce, Ale dívá se na to docela dobře. Fanoušci indického filmu si klidně mohou hvězdu přidat

Modrá až na kost (2021) (seriál)

kdyby to sestříhali cca do 4 dílů místo osmi, možná bych dal i 4, ale takhle tam bylo více vaty, než by se mi líbilo. Případně by to chtělo nějaké jiné linky. Kdyby to nebylo korejské a tudíž trochu neokoukané, šel bych naopak možná i na dvě, ten děj je prostě slabý.

Luca (2021)

Zatímco u spousty filmů cílí Pixar kolikrát víc na dospělé, než na děti, u Lucy je to naopak. Není to tak sofistikované, jako v V hlavě nebo Duše, ale na tom filmu lze vidět, že tak to mělo být. Slušné 4 hvězdy, já přidávám i tu poslední, protože je to první film, na kterém jsem byl s dcerou v kině, takže pro mě nezapomentelný zážitek. Ona zatím vypadá, že pro ni taky.

Nevina (2021) (seriál)

To bylo tak strašně překombinované a natahované.

Cricket Fever: Mumbai Indians (2019) (seriál)

Není to moc určeno lidem, kteří neznají kriket. Taky podle mě málo analyzují s hráči, co se děje, trenéři mluví málo a téměř vůbec k věci, tabulku nevidíme, klíč pro playoff neznáme, nejspíš to měla být reklama, ale nepovedenou sezónu se jim sdílet asi nechtělo. Dokument na to trpí. Celkově to klouže jen po povrchu,ale je to škoda, kriket by si zasloužil nějakou podobnou sérii.

Německo, zpívej! (2020) (pořad)

Proti španělské verzi je tohle fakt špatné, a to španělská verze není etalon kvalitního pořadu.

Hříšnice - Cora (2017) (série)

Akorát mě štvala Jessica Biel, lterá hrála o 10/15 let mladší postavu, tak těch 15 let už mi přišlo moc.

Nový papež (2020) (seriál)

Mladého papeže miluju, nový se mi líbil jen občas.

Na stopě (1985)

Většina komentátoru, kteří si tu stěžují, většinou na konec, si asi málo uvědomují, že to je adaptace deskové hry. V zásadě je to velmi podobný princip jako např. Jumanji. Já jsem se bavil královsky. krásné 4 hvězdy a kdyby tam v jednu chvíli nespadlo tempo, tak bych šel i o jednu výš.