Poldové (2010)

Bruce Willis za v roly poldy. To je snad v každém filmu co hraje.Bruce zase nesklamal předvedl že umí zahrát dobře. Film taky ušel. 4/5

Eurotrip (2004)

Dobrá teenagerovská komedie která mě fakt natchla. Scott se rozhodne jet do evropy (Berlína) za svou holkou přes e-mail aby zachránil jejich vztah. Při cestě se jim stane fakt dost věcí(zasunou) až na jeho kamaráda Coopra který si to pak rozdá s Jenny v letadle ještě než opustní Evropu :D .Takže skvělá komedie.

Joey (2004) (seriál)

Joey proslavený z fimlu ED a seriálu Přátele.Tento seriál je o něčem úplně jiném než Přátelé ale Joey hraje to samé jako v Přátelých. Srandovní,milovník žen! ,vtípkař.

Zataženo, občas trakaře (2009)

To jsem ještě v žádném filmu neviděl.Aby z nebe padlo jídlo, vraždící gumoví medvíci tak to je dost dobrý nápad. Dobrej příběh a animace taky ušla.

Rockeři (1994)

Tento film mě dost pobavil i za herecké obsazení i za děj. Takto si představuju rockery a jejich příhody.

Garfield ve filmu (2004)

Kreslené filmy s Garfieldem zbožnuju. Je to nenažraný kocour, strašně líný aby se hnul a dost vtipný. Rozmazlená číča která chce jenom jídlo z obchodu a moc líná na to aby něco ulovila.Tak si představuju amerického kocoura.

Zrcadla (2008)

Tento film nebyl v prvních 20 minutách skoro o ničem(bylo to nudné). Potom se to trochu rozjelo, začala dramatická hudba,akce a začaly přibývat vraždy. Nadchly mne skvělé triky a efekty.Kromě zmiňovaného úvodu to bylo napínavé až do konce.

Jménem krále (2009)

První a přitom velmi zdařilá adaptace romáru ze série spisovatele Vlastimila Vondrušky o detektivních případech Oldřicha z Chlumu za vlády Přemysla Otakara II. Výborné herecké obsazení, realisticky podané prostředí, zajímavý detektivní příběh. Karel Roden jako Oldřich z Chlumu je zase výborný, dokázal opět svou schopnost přesvědčivě zahrát jakoukoliv postavu.

Vetřelci (1986)

Přibylo akce, vystřílených nábojů, stříkající kyseliny a vetřelců všude,kam se podíváš. Strhující, avšak marný boj Ripleyové a skupinky mariňáků.Prostředí vesmírné kolonie bylo dost deprimující ale realistické.Škoda je, že James Cameron nebyl v závěru filmu originálnější, ale téměř úplně ho okopíroval z prvního dílu

Vodní svět (1995)

Zaujala mne apokalyptická vize světa, kdy zvednutím hladiny světových oceánů zmizí téměř veškerá pevnina pod vodou.Tento film je na rok 1995 velmi dobré a realistické sci-fi.Dle mého názoru odvedl Costner dobrou práci jako herec i jako režísér.