Bod zlomu (1991)

krvavý akční film se spoustou krve a mrtvol. 5/5

Drákuloviny (1995)

jéééééé.u tohoto filmu sem se mohl smíchy podělat.Tolik zábavy a dobrých vtípků už jsem dlouho neslyšel. Leslie Nielsen je vážně suprový herec, a stou parukou vypadá fakt úžasně.Nebo když mu dojde jeho sluha na pomoc, u té scény sem se válel smíchy. 5/5

Městečko South Park (1997) (seriál)

Je to asi nejlepší animovaný seriál co jsem kdy viděl.Nejvíc srandy,vtipných hlášek(utahování si z Cartmena),sprostých výrazů, no prostě úžas 5/5.

Akta X (1993) (seriál)

výborný seriál o záhadách a nevysvětlitelných jevech.Skvělé herecké obsazení David Duchovny a Gillian Anderson.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Moje dětsví. Nikdy nezapomenu 5/5.

Gorila: Příběh opičí (2005) (amatérský film)

strašná kravina ale mělo to něco do sebe. Ty vtipy,parodie na filmy, závěrečný boj, no prostě užasnéééé . 5/5

Na Hromnice o den více (1993)

vážně úžasná komedie. Bill Murray se zase předvedl jako skvělý komik. 5/5 A ten sysel neměl chybu. :D

Zombieland (2009)

dost dobrá komedie na téma zombie.je to asi nejlepší komedie se zombie co jsem kdy viděl.Woody si zahrál drsňáka co miluje Twinkis. Oproti Soumraku mrtvých je toto bomba 5/5.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Sylvestr zase předvedl že i v 63letech umí udělat pořádně napínaví a akční thriller.Tento film je 2.nejlepší z kolekce RAMBO.