Past na rodiče (1998)

celkem povedeny remake, ale nemusim to videt znovu nejak moc brzo

Let Fénixe (2004)

Velmi povedený remake ,rád zkouknu znova.

Teror na kolech (1987)

Kniha podle , které se film točil je hodně odlišna .27 Trestni tankovy prapor a členove 2 roty tohoto praporu - vzorek nejrůznešich "kriminalnich" živlů , od politickych , naboženskych až po dezertery od jednotek SS a vrahy - se vzdelanim i bez - zajimava směs lidi kteři nesnaši režim ,ale nemajina výběr "sousedi" by je popravili popisuje o hrůzách války a že mezi německymi vojáky nebyli samí nacisté či dokonce fanatičtí nacisté....Nejsem moc nestranny v hodnoceni , Hassela mam rad a předčteného a popisuje ve svych knihach . 85% těšil jsem se na to jak postavy ztvární ..., nebylo to špatny. Rád se podívam znova. Knihy doporučuji popisuje v nich co viděl a zažil a ....... .

Predátoři (2010)

Rozhodně nesouhlasím s komentářem, který přidal Enšpígl!!! Podle mě absolutně nevíš o čem vlastně mluvíš...kdysi dávno jsi viděl jeden film a teď ze sebe děláš znalce predátorů. Nejdřív si prosím něco zjisti než začneš komentovat scéna typu: meč proti predátorovi. Predátor (rasa Yautja) je tvor, který ctí kodex podobný samurajům a boj muže proti muži pouze s osobní zbraní je pro něj čest!! Je nutné vysvětlit kdo je kdo a odkud, protože predátor se nezahazuje se slečinkami, ale pouze s bojovníky, nejlépe elitními , což z prvního dílu bylo jasné, když chlapíci byli z elitního záchranného týmu. Mohl bych ti obsáhle popisovat kdo predátoři jsou jak bojují a proč vlastně, zjisti si to sám a nedegraduj film a jeho scénář pouze vlastní nevědomostí. Pokud se někdo bude chtít dozvědět více o predátorech, doporučuji stránku: http://www.edna.cz/predator/yautja/yautja--lov-je-zaklad.asp Co se filmu týče. Žádné velké výtky nemám. Děj má hlavu i patu a hlavně nový a dobrý nápad!! Herecké obsazení v pořádku, taktéž výkony. Brody docela překvapil. Vynášet do nebe predátory nemá smysl.....je to film pro specifické publikum a myslím, že skalní fanoušci musí být potěšeni. Mé hodnocení: 90% (skalní fanoušek)

Expendables: Postradatelní (2010)

Něco málo ,(ale opravdu jenom málo) tomu filmu chybi , ale je to povedený akčni film a hlavne to obsazení už nikdo do jednoho filmu nesestavi. Klidně na to kouknu znova

Ženy v pokušení (2010)

Už dlouho jsem se tak nepobavil u českého filmu ,někdy jsem měl pocit že ty lidi znám osobně . Pro mě zážitek který si s chutí zopakuji ;-)