Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Tý jo, já jsem u tohoto dílu připravovala na nejhorší. Z galerie mi přišel Lazenby příšerný, ale vůbec tomu tak nebylo. Ba naopak. Díl nebyl vůbec špatný, ani samotný Bond mi nepřišel nijak arogantní, jak tady mnoho lidí píše. (Musíte uznat, že celková povaha Jamese Bonda, ač už to byl Sean Connery, spočívá v tom, že je čas od času arogantní, nebo snad pro většinu z diváků - více sebevědomý.) Mě ten díl prostě bavil! :))

Nespoutaný Django (2012)

Nejlepší byl ten houpající se zub na voze Waltze :D

Honey 2 (2011)

Toto je rozhodně slabší kousek. Herecké výkony jsou hodně nic moc, a ani žádná taneční scéna to nedokázala zachránit, žádná ničím neoslnila, nenašlo se nic zajímavého, napínavého nebo jen zábavného. Tady jsem se nudila od začátku do konce.

Ženy na pokraji nervového zhroucení (1988)

Hehe, hodně povedená a spletená komedie. Almodóvar mě začíná dost bavit. To chování jeho postav mě nepřestává fascinovat :D

Poslední vrchol (2010)

"První objev je objevit Boha." Neskutečně inspirativní, plné skutečných vzpomínek na člověka skrz jeho přátel, rodiny či lidí, které stačil potkat za svůj krátký, leč bohatý život. Trochu smutné a zároveň plné optimismu. Z těch lidí to úplně sálá a ten konec s květinami úplně dojal:))

Na jídle záleží (2008)

Dokument, který by měl vidět každý. Zajímavý po celou dobu trvání. Pohledy různých lidí na rozmanité aspekty životního stylu, stravy či léčení v poslední době. Dala bych i hvězdu navíc.

Talisman (2012)

Well, překvapivě dobře. Nemám důvod hodnotit na méně, protože mě to bavilo od počátku, až ke konci. Chvílemi oddechová podívaná, hlavně díky hafanům.

Holka, ty jsi hvězda (2005)

"bujakaša" :D Celkově jde ale o průměrný film, stejný děj, jako u většiny filmů. Musím dát *2, protože se mi to zdálo chvílemi až moc zdlouhavé.

Polská krev (1978) (TV film)

Operetka, po které si ještě pár hodin zpívám :D

Gia (1998) (TV film)

Z toho filmu budu mít depresi asi ještě týden ...