Dust (2013)

To mě dostalo :D

28 Hotel Rooms (2012)

Ten film vůbec nic teda nepřináší. Děj obyčejný, jako v mnoha filmech, jenom bez ostatních rušivých elementů a dalších zamotaných příběhů. Marin Ireland mi byla úplně nepříjemná a nemohla jsem ji vystát po celou stopáž. Nuda. Ještě, že to nebylo delší.

Luxus drogových králů (2012) (TV film)

Nuda. Žádný luxus, žádné extra informace nebo zajímavosti. Ani to nepůsobí jako celek. Spíš by mě více zaujal dokument, kdyyby byl zaměřen na jednoho bosse a nimrali se v něm :D

Cestující (2008)

Si děláte srandu ne? Nechápu hodnocení ani komentáře. Ale jak se říka, proti gustu žádný dišputát. Tento film mě ohromil zcela jistě. Od začátku až ke konci. Prostě překvapil.

Leon (1994)

Kultovní film je zcela kultovní. Pravda. Reno je super, jeho hlas je charisma, oči jako pejsek a Natalka je neskutečná už v tomhle věku. Spolu tvoří dokonalou dvojici. Byť je to film smutný, je zcela bezkonkurenční. Jak vyvíjející se vztah mezi těma dvěma, tak hnusák slizák v světlým obleku:D Prostě film, zážitek jak se patří.

Velký Gatsby (2013)

Čekáte "big movie" a je z toho ničím zajímavá povídaná. Zklamání roku skoro :D

Klub poslední naděje (2013)

Matthew určitě poklona za tuhle roli + s jeho váhou. Avšak více mě zaujal Jared Leto v roli Rayona. Neskutečně dobrý herecký výkon. Vesmě takové role transexuálů, bisexuálů a podobně vypadají dost hraně a nepřirozeně, ale Jared mi vyrazl dech, jak jej dokázal věrohodně zahrát. Taková citovka tento film. **** + * za Jareda :)

Surfařská svoboda (2008)

Co to do háje bylo ?:D Nuda a nic a k tomu McConaughey se přes celé natáčení filmu snad ani jednou nepřevlíknul z těch pruhovaných kraťas:D Plus ten jeho indiánský tanec s listy ...hell :D

Jarní píseň (1944)

Tak málo známý film a přece tak krásný :) Měl by se více hrávat, velká škoda. Jsem ráda, že jsem na něj narazila:) Nějakým způsobem je velmi uklidňující.

Zen (2011) (seriál)

Poslední díl pecka! Rufus je bezkonkurenční. Dost se mi líbila i role Bena Milese a jeho vztah "nevztah" s Zenem. Velká škoda, že jen 3 díly ze série příběhů.